Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 110

1986 Olvasztár szobor. Bronz, datált, jelzett, fa talpon, m: 26,5 cm
13551.

13 000 HUF
35,23
40,63

Szüretelő férfi vadászkutyával. Bronz szobor kompozíció fa talpon, 26x17 cm
13552.

9 500 HUF
25,75
29,69

Turul szobor fiókával, faragott fa, festett, lakkozott 40 cm
13553.

3 000 HUF

Háromalakos faragvány. Ghána, 1975, faragott ébenfa, m: 44 cm
13554.

15 000 HUF
40,65
46,88

1970 "Szerelemsek" Makonde törzsi faragott ébenfa szobor, hibátlan, m: 38 cm
13555.

15 000 HUF
40,65
46,88

Szemők Zsuzsa (1953- ): Mária. 1996, tömör bronz, jelzett, m: 36 cm
13556.

120 000 HUF
325,20
375,00

Marton László (1925 - 2008): Kodály. Kerámia plakett, kopással, jelzett, 30x21 cm
13557.

5 000 HUF

Bozsik József (1925-1978) labdarúgó bronz szobra. Patinázott bronz, márvány talapzaton, m: 20 cm
13558.

40 000 HUF
108,40
125,00

13559.

60 000 HUF
162,60
187,50

Alfredo Lucifer olasz szobrász: Madonna gyermekével. Öntött bronz, jelzett, 28x32 cm
13560.

100 000 HUF
271,00
312,50

13561.

2 800 HUF

13562.

120 000 HUF
325,20
375,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF