1902 Cs. és kir. Dunaflottilla monitorja Budapesten az óbudai hajógyárban. Divald Károly 133. sz. / K.u.K. Kriegsmarine Donauflottille / Austro-Hungarian Danube Fleet river guard ship in the shipyard of Óbuda (r)
1918 SMS PRINZ EUGEN Osztrák-Magyar Haditengerészet pre-dreadnought csatahajó személyzete a fedélzeten, Erzsébet királyné (Sisi) fényképe a falon / K.u.K. Kriegsmarine Matrosen / Austro-Hungarian Navy ironclad warship's crew on deck, Empress Elisabeth of Austria's (Sissi) photo on the wall. photo + "K.u.k. Marinefeldpostamt Pola" (kopott sarkak / worn corners)
1912 K.u.k. Kriegsmarine SMS Gamma Schraubenkorvette / SMS GAMMA cs. és kir. haditengerészet vitorlás korvettje este a viharban / Austro-Hungarian Navy sailing corvette at night. C. Fano, Pola 1911-12. (EK)
21. számú csataképes kártya. Egyik óriáshajónk bombázza a Lovcen hegyet, mely fölött repülőink élénk tevékenységet fejtenek ki. Kiadja a M. kir. Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala / WWI Austro-Hungarian Navy, K.u.K. Kriegsmarine battleship and military aircrafts bombing Lovcen s: Basch Árpád (Rb)
Die Seeschlacht bei Helgoland am 24. Januar. Der englische Schlachtkreuzer "Lion" wird von einem deutschen Boot torpediert / WWI German Navy (Kaiserliche Marine) art postcard