Kingdom of Hungary

Number of items: 2269

Brassó, Kronstadt, Brasov; Transilvania kávéház / Café Transilvania (kopott sarkak / worn corners)
41214.
Legend T3

48 000 HUF
130,08
150,00

1911 Brassó, Kronstadt, Brasov; Földes-féle Margit Creme reklám, vár, templom / cosmetic cream advertisement, castle (felületi kopás / worn surface)
41215.
Legend T3

1 200 HUF

Brassó, Kronstadt, Brasov; Czell palota, Goldmann üzlete. Julius Müller's Nachfolg. / Czell palace, shops (fl)
41216.
Legend T3

48 000 HUF
130,08
150,00

1906 Brassó, Kronstadt, Brasov; Rezső körút, Villa Kertsch / street view, villa (ázott / wet damage)
41217.
Legend T3/4

22 000 HUF
59,62
68,75

1898 (Vorläufer) Brassó, Kronstadt, Brasov; Törzburger Schloss, Rosenaur Burg und Kirche, Scholler Schutzhaus / Barcarozsnyói és törcsvári várak, templom, Keresztényhavas menedékház, folklór / castles of Bran and Rasnov, church, Postavaru rest house, folklore. Gabony & Comp. Art Nouveau, floral, litho (EK)
41218.
Legend T2/3

15 000 HUF
40,65
46,88

1915 Brassó, Kronstadt, Brasov; Fekete torony és evangélikus templom. W.L. Bp. 6863. / Schwarzer Turm und evang. Kirche / Turnul negru si biserica evang A.B. / tower and Lutheran church (Rb)
41219.
Legend T3

12 000 HUF

Brassó, Kronstadt, Brasov; Vársétány és vízmű. W.L. 141. / Burgpromenade und Wasserwerk / waterworks, castle promenade (b)
41220.
Legend T4

12 000 HUF

Brassó, Kronstadt, Brasov; 3-részes kihajtható panorámalap. Wilh. Hiemesch kiadása / 3-tiled folding panoramacard (hajtásnál szakadt / torn at fold)
41221.
Legend T3

8 000 HUF

1916 Brassó, Kronstadt, Brasov; Árokmente, Fehér bástya, vendéglő, bor és sörcsarnok / An der Graft / Dupa zidurile de jos, tower, restaurant (EK)
41222.
Legend T3

1 800 HUF

1915 Brassó, Kronstadt, Brasov; Obere-Vorstadt, Schein / látkép, Bolgárszeg / Scheiul, Scheii Brasovului, Bulgarimea (szakadás / tear)
41223.
Legend T3

5 000 HUF

1916 Brassó, Kronstadt, Brasov; részlet az áttörésről / Partie vom Durchbruch / general view, promenade + "K.u.k. Militärbriefzensur ? Brassó" (EK)
41224.
Legend T2/3

1 000 HUF

Brassó, Kronstadt, Brasov; Lövölde, Katalin kapu, Árokmente / shooting hall, city gate, Graft. Kosmos S. VII. litho s: Geiger R. (fl)
41225.
Legend T2/3

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF