Advertisement

Number of items: 223

Fehér Ferencz, VI. Lőportár utca 14b csász. és kir. szabadalmazott viharágyú, gazdasági és szerszám gépgyár 6p./3 oldalas kétoldalas, magyar-német nyelvű leporelló illusztrált füzet / árjegyzék, benne borsajtoló, szőlőzúzó, kúphengermalom termékleírásokkal; restaurált
17154.

5 000 HUF

1905 Egyesült Villamossági R.T., Újpest szecessziós Lámpa katalógus, árjegyzék 13p. ; restaurált
17155.

8 500 HUF
23,04
26,56

cca 1938 "Ne dobja ki filléreit" - az Általános Fogyasztási Szövetkezet reklámkartonja, hátoldalon a fiókhálózattal, szép állapotban
17156.

3 000 HUF

Magyar Világ Sör címke (grafika: Biczó, Sz. Gyenes)
17157.

2 000 HUF

Ambrus Sándor "Bazilika" Gyógyszertára Budapest V. receptboríték
17158.

2 000 HUF

cca 1930 Hévíz "világgyógyfürdőn" kimért paksi fehér rizlingi reklámcédula, szép állapotban
17159.

2 600 HUF
7,05

1942 Bp. XIV. Cerolchemia Vegyipari Vállalat Weichner József dobozborítója
17160.

2 400 HUF

26 db vegyes reklámnyomtatvány (Minerva zseblámpa, Global molyirtó, Agfa, stb.)
17161.

4 000 HUF

cca 1930-1940 Mauthner Testvérek és Társai R. T. Bőrgyár nagyméretű reklámnyomtatványa a gyár látképével, viseltes állapotban, sérülésekkel, ázásnyomokkal, 41,5x57 cm
17162.

2 000 HUF

1908 Magyarországi Munkások Rokkant- és Nyugdíjegylete, VIII. József u. 23.sz.; 4p. reklámlap, ismertető kiadvány
17163.

3 600 HUF
9,76
11,25

1934 Szeged, Márer Béla szegedi bélyegkereskedő nagyméretű reklámlapja, hátoldalon "Hírek a bélyegpiacról" érdekes információkkal, hajtva, jó állapotban, néhány ráragasztott reklámmal
17164.

2 800 HUF

Magyar Villamosművek Országos Szövetsége - Villamos Karácsony katalógus
17165.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF