Advertisement Number of items: 223
3431604
17154
506
Advertisement
Fehér Ferencz, VI. Lőportár utca 14b csász. és kir. szabadalmazott viharágyú, gazdasági és szerszám gépgyár 6p./3 oldalas kétoldalas, magyar-német nyelvű leporelló illusztrált füzet / árjegyzék, benne borsajtoló, szőlőzúzó, kúphengermalom termékleírásokkal; restaurált
5 000 HUF
3431662
17155
506
8500
Advertisement
1905 Egyesült Villamossági R.T., Újpest szecessziós Lámpa katalógus, árjegyzék 13p. ; restaurált
8 500 HUF
3432503
17156
506
Advertisement
cca 1938 "Ne dobja ki filléreit" - az Általános Fogyasztási Szövetkezet reklámkartonja, hátoldalon a fiókhálózattal, szép állapotban
3 000 HUF
3433303
17157
506
Advertisement
Magyar Világ Sör címke (grafika: Biczó, Sz. Gyenes)
2 000 HUF
3433297
17158
506
Advertisement
Ambrus Sándor "Bazilika" Gyógyszertára Budapest V. receptboríték
2 000 HUF
3432300
17159
506
Advertisement
cca 1930 Hévíz "világgyógyfürdőn" kimért paksi fehér rizlingi reklámcédula, szép állapotban
2 600 HUF
3428542
17160
506
Advertisement
1942 Bp. XIV. Cerolchemia Vegyipari Vállalat Weichner József dobozborítója
2 400 HUF
3433150
17161
506
Advertisement
26 db vegyes reklámnyomtatvány (Minerva zseblámpa, Global molyirtó, Agfa, stb.)
4 000 HUF
3428505
17162
506
Advertisement
cca 1930-1940 Mauthner Testvérek és Társai R. T. Bőrgyár nagyméretű reklámnyomtatványa a gyár látképével, viseltes állapotban, sérülésekkel, ázásnyomokkal, 41,5x57 cm
2 000 HUF
3431645
17163
506
Advertisement
1908 Magyarországi Munkások Rokkant- és Nyugdíjegylete, VIII. József u. 23.sz.; 4p. reklámlap, ismertető kiadvány
3 600 HUF
3432426
17164
506
Advertisement
1934 Szeged, Márer Béla szegedi bélyegkereskedő nagyméretű reklámlapja, hátoldalon "Hírek a bélyegpiacról" érdekes információkkal, hajtva, jó állapotban, néhány ráragasztott reklámmal
2 800 HUF
3433140
17165
506
Advertisement
Magyar Villamosművek Országos Szövetsége - Villamos Karácsony katalógus
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house