Military Number of items: 145
3413275
17604
506
Military
cca 1910-1915 Osztrák-magyar katonai csoportkép tüzérekkel, szakáccsal, kartonra kasírozott fotó, kissé viseltes, foltos, 11,5x21,5 cm, karton: 15,5x23,5 cm + Katonák és civilek csoportképe, fotólap, 9x14 cm
2 000 HUF
3433565
17605
506
Military
cca 1910 Karlsbad, katonai csoportképe, szíjakon kúrapoharak, kartonra kasírozott fotó, sérült karton, 18,5×23,5 cm
3 000 HUF
3434458
17606
506
Military
cca 1910 Huszárok csoportképe, kartonra kasírozott fotó, szecessziós és litho virágos díszítéssel, üvegezett keretben, 16,5×21,5 cm
18 000 HUF
3430156
17607
506
Military
I. világháborús hadrendi táblák, 8 db
2 600 HUF
3428600
17608
506
Military
kb 20 darabos fotó tétel, benne Klösz és egyéb érdekes műtermek, feliratozott fotók vizitkártya és kabinetfotók
4 000 HUF
3418916
17609
506
3200
Military
Térképtáska bőr, katonai.
3 200 HUF
3395583
17610
506
Military
Hollóházi MN 2983 1947-1987 feliratos Magyar Néphadsereg tálka, jelzett, kis kopással, 12x10,5 cm
3 000 HUF
3395584
17611
506
Military
Hollóházi Magyar Honvédség Nyugállományúak Klubja tálka, jelzett, kis kopással, 14x12 cm
3 000 HUF
3396283
17612
506
Military
ca 1910 Osztrák-magyar katonák csoportképe. 4. Feldkompagnie. Nagy méretű fotó, illusztrált kartonon, keretben 37x30 cm
8 000 HUF
3396280
17613
506
Military
ca 1940 Magyar katona színezett fotója. Üvegezett keretben Fotó mérete 17x24 cm
3 000 HUF
3395480
17614
506
Military
U.S. Army feliratos katonai porcelán bögre, jelzés nélkül, kopással, m: 8,5 cm
4 000 HUF
3395546
17615
506
3800
Military
Szentgyörgyi Dezső Harcászati Repülőezred logós bögre, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house