Military

Number of items: 145

cca 1910-1915 Osztrák-magyar katonai csoportkép tüzérekkel, szakáccsal, kartonra kasírozott fotó, kissé viseltes, foltos, 11,5x21,5 cm, karton: 15,5x23,5 cm + Katonák és civilek csoportképe, fotólap, 9x14 cm
17604.

2 000 HUF

cca 1910 Karlsbad, katonai csoportképe, szíjakon kúrapoharak, kartonra kasírozott fotó, sérült karton, 18,5×23,5 cm
17605.

3 000 HUF

cca 1910 Huszárok csoportképe, kartonra kasírozott fotó, szecessziós és litho virágos díszítéssel, üvegezett keretben, 16,5×21,5 cm
17606.

18 000 HUF
48,78
56,25

I. világháborús hadrendi táblák, 8 db
17607.

2 600 HUF
7,05

kb 20 darabos fotó tétel, benne Klösz és egyéb érdekes műtermek, feliratozott fotók vizitkártya és kabinetfotók
17608.

4 000 HUF

Térképtáska bőr, katonai.
17609.

Térképtáska bőr, katonai.

3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi MN 2983 1947-1987 feliratos Magyar Néphadsereg tálka, jelzett, kis kopással, 12x10,5 cm
17610.

3 000 HUF

Hollóházi Magyar Honvédség Nyugállományúak Klubja tálka, jelzett, kis kopással, 14x12 cm
17611.

3 000 HUF

17612.

8 000 HUF

17613.

3 000 HUF

U.S. Army feliratos katonai porcelán bögre, jelzés nélkül, kopással, m: 8,5 cm
17614.

4 000 HUF

17615.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF