Design - fashion Number of items: 169
3418622
13551
506
Design - fashion
Morpho lepke szárnyaiból készült képpel díszített üvegezett kínálótálca, kis sérüléssel, 29x47 cm
6 000 HUF
3395304
13552
506
4400
Design - fashion
Papírtáskányi vegyes bizsu, jobb darabokkal.
4 400 HUF
3383648
13553
506
Design - fashion
Bőr női táska, kopással, 25x29 cm
3 000 HUF
3322384
13554
506
13000
Design - fashion
Design rozsdamentes acél szódás szifon, m: 32 cm
13 000 HUF
3322340
13555
506
Design - fashion
2 darab aranyszínű kép, üvegezett aranyszínű keretben, 6x4 cm, 17x12 cm
12 000 HUF
3322336
13556
506
Design - fashion
Kézzel festett egyiptomi papirusz szuvenírkép, üvegezett fém keretben, 20x15 cm
12 000 HUF
3096343
13557
506
Design - fashion
Bormioli Rocco Italy olasz design bonbonier, kerek formájú üveg, krómozott fém tetővel, díszes fogóval, d: 12 cm, m: 10 cm
2 600 HUF
3096330
13558
506
Design - fashion
Dekoratív üveg és fém doboz, polírozott réz tető és alj, fém szerelékekkel, csiszolt és festett virág- és levélmintával díszített üveg oldalakkal, négy golyós lábbal, kopásokkal, 13x8x8 cm
6 000 HUF
2964733
13559
506
11000
Design - fashion
Olasz design falilámpa, színátmenetes üveg ellenzővel, jelzéssel, szép állapotban, m: 34 cm
11 000 HUF
3137492
13560
506
Design - fashion
Kínai selyemkép, madár és virág ábrázolással, 55x78 cm
6 000 HUF
2964923
13561
506
5500
Design - fashion
7 darabos régebbi bútorfogantyú szett, fém, jó állapotban, h: 14,5 cm
5 500 HUF
2938034
13562
506
4400
Design - fashion
Art deco stílusú hármas gyertyatartó, nikkelezett, négyzetes fém talpon kör alakú test 3 cső alakú gyertyatartó csepegtetővel kopásokkal m: 15cm
4 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house