Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 56

31649.

2 000 HUF

31650.

8 000 HUF

31651.

8 000 HUF

1987. "V. Légfegyveres VB - Budapest 1987" egyoldalas bronz emlékplakett (62x63mm) T:XF
31652.

1 600 HUF

31653.

1 000 HUF

1989. "20 éves az MNB és az ONB sportkapcsolata / 20 Jahre Sportfreundschaft der OENB und MNB" jelzett Ag emlékérem dísztokban (27,75g/0.900/37mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
31654.

12 000 HUF

1992. "A kosárlabdasportért 50 / 1942 1992" kétoldalas öntött bronz emlékérem (93mm) T:AU
31655.

2 000 HUF

1929. "Magyar Országos Céllövő Szövetség" egyoldalas bronz plakett. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (62x40mm) T:XF
31656.

6 000 HUF

1930 k. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött bronz emlékérem. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (40mm) T:XF patina, kopott ezüstözés HP 1282.
31657.

1930 k. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött bronz emlékérem. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (40mm) T:XF patina, kopott ezüstözés
HP 1282.

2 000 HUF

1940-1943. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas, ezüstözött és aranyozott bronz díjérmek (2xklf), hátoldalukon gravírozottak "Szenior nyolcas" és "Starnberg" szöveggel. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (50mm) T:AU
31658.

2 000 HUF

1942. "Leventeverseny" kétoldalas bronz díjérem karika nélkül. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (41mm) T:XF
31659.

2 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Ferencz Városi Torna Club (Ferencváros, FTC, Fradi)" ezüstözött bronz sportérem (40mm) T:XF patina, ezüstözés kopott
31660.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF