Printed Materials

Number of items: 294

Tápiószentmárton, Kincsem Lovaspark - Atilla fapalota, 3 db ismertető kiadvány, mappában
18085.

900 HUF
2,44
2,81

Kapcsolatok és közös tevékenység + A tanulás, 2 db képmelléklet
18086.

1 000 HUF

Röntgen. Röntgen-Gedächtnisstätte Würzburg. Wilhelm Conrad Röntgen (1845-1923) Nobel-díjas fizikus, gépészmérnök, a röntgensugárzás felfedezője munkásságával kapcsolatos emlékkiadvány, német nyelven, kiadói papírmappában.
18087.

1 600 HUF

Metszetekről, festményekről, egyéb alkotásokról készült reprodukciók, össz. 15 db, vegyes méretben és állapotban
18088.

2 400 HUF

Zacskónyi vegyes szentkép és okmány tétel.
18089.

2 000 HUF

Zacskónyi vegyes prospektus és nyomtatvány tétel, klf témákban
18090.

700 HUF
1,90
2,19

cca 1900 Fliegende Blätter Band CXIV. Nr. 2893-2916. München, é.n., Braun & Schneider, (13)-300 p. Gazdagon illusztrált, német nyelvű humoros hetilap egybefűzött számai. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
18091.

2 000 HUF

cca 1900 Ókori építészet témájú illusztrációk, 7 db (részben színes) képtábla, Stuttgart, Hoffmannsche Verlags-Buchhandlung, változó állapotban, részben foltos, 24x30 cm körül
18092.

2 000 HUF

cca 1900-1910 Album von Berlin, Charlottenburg und Potsdam, német városképes album 36 db fekete-fehér képpel, kiadói zsinórfűzéses papírkötésben, a borítón sérülésekkel, 23x28,5 cm
18093.

2 800 HUF

1905 A Bolond Istók c. élclap fél évfolyama egybekötve (XXVIII. évf. 27-52. sz.), kiadó-tulajdonos és felelős szerkesztő: Baróti Lajos, sérült félvászon-kötésben, vetemedett kötéstáblákkal, ázásnyomokkal.
18094.

8 000 HUF

1927 A Magyar Detektív c. képes folyóirat II. évf. 13-24. számai egybekötve (1927. júl. 1. - dec. 15.), főszerk.: Dr. Csécsy József, sérült félvászon-kötésben, levált gerinccel, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
18095.

9 000 HUF
24,39
28,13

1928 Magyar Hiszekegy, színes nyomtatvány, hátoldalán a Magyar Hiszekegyet Terjesztő Országos Bizottság bélyegzőjével és felhívásával, Bp., Globus-ny., apró foltokkal, kis lapszéli szakadással, 34,5x24,5 cm
18096.

3 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF