https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 294

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1933 Meghívó a Magyarbánhegyesi Önkéntes Tűzoltóegyesület által rendezett táncmulatságra, szign.: Horváth Jenő, műsorral, kissé viseltes, foltos, kis lapszéli szakadással, 2 sztl. lev.
1
17924.

1933 Meghívó a Magyarbánhegyesi Önkéntes Tűzoltóegyesület által rendezett táncmulatságra, szign.: Horváth Jenő, műsorral, kissé viseltes, foltos, kis lapszéli szakadással, 2 sztl. lev.

 
Sold
Starting price:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Number of bids:
1
 
1934 L'Illustration. Tourisme et automopbile. Francia nyelven. Rendkívül gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal és art deco címlappal. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, néhány lap sérült.
1
17925.

1934 L'Illustration. Tourisme et automopbile. Francia nyelven. Rendkívül gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal és art deco címlappal. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, néhány lap sérült.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
5
 
1934 Photo Illustration - Publications Paul Montel. No 4. 10 p + egészoldalas képek.
1
17926.

1934 Photo Illustration - Publications Paul Montel. No 4. 10 p + egészoldalas képek.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1934 Photo Illustration - Publications Paul Montel. No 7. 10 p + egészoldalas képek.
1
17927.

1934 Photo Illustration - Publications Paul Montel. No 7. 10 p + egészoldalas képek.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1934 A Magyar Képzőművészek Egyesülete 40 éves fennállása alkalmából rendezett jubileumi kiállítás tárgymutatója. 1934 december - 1935 január. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval. + 1949 Az Országos Szépművészeti Múzeum és a Nyomda- és Papíripari Dolgozók Szakszervezetének közös kiállítása a litográfia feltalálásának 150. évfordulója alkalmából. Kiadói tűzött papírkötés, sérült.
1
17928.

1934 A Magyar Képzőművészek Egyesülete 40 éves fennállása alkalmából rendezett jubileumi kiállítás tárgymutatója. 1934 december - 1935 január. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval. + 1949 Az Országos Szépművészeti Múzeum és a Nyomda- és Papíripari Dolgozók Szakszervezetének közös kiállítása a litográfia feltalálásának 150. évfordulója alkalmából. Kiadói tűzött papírkötés, sérült.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
1934 A budapesti Moulin Rouge (Vörös Malom) mulató új revüműsorának füzete, sok reklámmal, szép állapotban, 16p
1
17929.

1934 A budapesti Moulin Rouge (Vörös Malom) mulató új revüműsorának füzete, sok reklámmal, szép állapotban, 16p

 
Sold
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
2
 
1934-1935 A Függetlenség képes újság II. és III. évfolyamának 3 db száma, szakadásokkal
1
17930.

1934-1935 A Függetlenség képes újság II. és III. évfolyamának 3 db száma, szakadásokkal

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1934-1938 A Budapest Sport Egyesület (BSE) 2 db meghívója, torna- és vívóbemutatóra, illetve éves közgyűlésre, 23,5x15,5 cm és 10,5x15 cm
1
17931.

1934-1938 A Budapest Sport Egyesület (BSE) 2 db meghívója, torna- és vívóbemutatóra, illetve éves közgyűlésre, 23,5x15,5 cm és 10,5x15 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1935 A Kékes Nagyszálló dekoratív kihajtható art deco motívumú képes ismertetője német nyelven, szign. Mallász-Dallos, jó állapotban
1
17932.

1935 A Kékes Nagyszálló dekoratív kihajtható art deco motívumú képes ismertetője német nyelven, szign. Mallász-Dallos, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1935 A Magyarság című újság évkönyve, pár lapon kivágással, kopott papírkötésben
1
17933.

1935 A Magyarság című újság évkönyve, pár lapon kivágással, kopott papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1935 Meghívó Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulójára tartott ünnepségre szóló meghívó
1
17934.

1935 Meghívó Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulójára tartott ünnepségre szóló meghívó

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1935 Meghívó a Hiénák Takarék-egylete és Jótékony-köre által tartott, kifizetéssel egybekötött társasvacsorára. Hajtásnyommal, 21x14 cm
1
17935.

1935 Meghívó a Hiénák Takarék-egylete és Jótékony-köre által tartott, kifizetéssel egybekötött társasvacsorára. Hajtásnyommal, 21x14 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment