https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 294
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3326398
17924
502
0
4200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1933 Meghívó a Magyarbánhegyesi Önkéntes Tűzoltóegyesület által rendezett táncmulatságra, szign.: Horváth Jenő, műsorral, kissé viseltes, foltos, kis lapszéli szakadással, 2 sztl. lev.
Starting price:
4 200 HUF
3418111
17925
502
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1934 L'Illustration. Tourisme et automopbile. Francia nyelven. Rendkívül gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal és art deco címlappal. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, néhány lap sérült.
Starting price:
2 000 HUF
3418813
17926
502
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1934 Photo Illustration - Publications Paul Montel. No 4. 10 p + egészoldalas képek.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3418814
17927
502
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1934 Photo Illustration - Publications Paul Montel. No 7. 10 p + egészoldalas képek.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3258202
17928
502
0
800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1934 A Magyar Képzőművészek Egyesülete 40 éves fennállása alkalmából rendezett jubileumi kiállítás tárgymutatója. 1934 december - 1935 január. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval. + 1949 Az Országos Szépművészeti Múzeum és a Nyomda- és Papíripari Dolgozók Szakszervezetének közös kiállítása a litográfia feltalálásának 150. évfordulója alkalmából. Kiadói tűzött papírkötés, sérült.
The item is not available
3417269
17929
502
0
16000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1934 A budapesti Moulin Rouge (Vörös Malom) mulató új revüműsorának füzete, sok reklámmal, szép állapotban, 16p
Starting price:
16 000 HUF
3415138
17930
502
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1934-1935 A Függetlenség képes újság II. és III. évfolyamának 3 db száma, szakadásokkal
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3275014
17931
502
0
1600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1934-1938 A Budapest Sport Egyesület (BSE) 2 db meghívója, torna- és vívóbemutatóra, illetve éves közgyűlésre, 23,5x15,5 cm és 10,5x15 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3417264
17932
502
0
3000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1935 A Kékes Nagyszálló dekoratív kihajtható art deco motívumú képes ismertetője német nyelven, szign. Mallász-Dallos, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3411689
17933
502
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1935 A Magyarság című újság évkönyve, pár lapon kivágással, kopott papírkötésben
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3367210
17934
502
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1935 Meghívó Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulójára tartott ünnepségre szóló meghívó
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3110206
17935
502
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1935 Meghívó a Hiénák Takarék-egylete és Jótékony-köre által tartott, kifizetéssel egybekötött társasvacsorára. Hajtásnyommal, 21x14 cm
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment