Military Number of items: 134
3372256
17480
502
9500
Military
1916(?) Kézdiszentlélek (Sânzieni), román front, magyar katonák csoportképe, I. világháborús fotó, kisebb törésnyomokkal, 9x13,5 cm
9 500 HUF
3395583
17481
502
Military
Hollóházi MN 2983 1947-1987 feliratos Magyar Néphadsereg tálka, jelzett, kis kopással, 12x10,5 cm
3 000 HUF
3395584
17482
502
Military
Hollóházi Magyar Honvédség Nyugállományúak Klubja tálka, jelzett, kis kopással, 14x12 cm
3 000 HUF
3396264
17483
502
Military
Katonai szolgálati emlék - zu Erinnerung an meine Dienstzeit. 55x45 cm NAgy méretű litografált oklevél, üvegezett keretben. Üveg sérült 56x45 cm
16 000 HUF
3396268
17484
502
Military
1920 I. világháborús katona emléklapja, vaskereszt kitüntetéssel kitüntetve. Kisebb felületi sérülésekkel 48x38 cm
12 000 HUF
3396283
17485
502
Military
8 000 HUF
3396280
17486
502
Military
3 000 HUF
3396284
17487
502
15000
Military
1913 Katonai szolgálati emlék. Nagy méretű hímzést és litografált képeket felvonultató keretezett kép. Tartalékos porosz katona részére. Kűlső méret 42x56 cm
15 000 HUF
3395480
17488
502
Military
U.S. Army feliratos katonai porcelán bögre, jelzés nélkül, kopással, m: 8,5 cm
4 000 HUF
3395546
17489
502
3800
Military
3 800 HUF
3394853
17490
502
Military
Tank ábrázolással készült tömör bronz asztaldísz, 11x22 cm
6 000 HUF
3394953
17491
502
Military
1941 Orosz harctéri emlék feliratos töltényhüvelyből készült hamuzó, d: 13 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house