Military

Number of items: 134

1916(?) Kézdiszentlélek (Sânzieni), román front, magyar katonák csoportképe, I. világháborús fotó, kisebb törésnyomokkal, 9x13,5 cm
17480.

9 500 HUF
25,75
29,69

Hollóházi MN 2983 1947-1987 feliratos Magyar Néphadsereg tálka, jelzett, kis kopással, 12x10,5 cm
17481.

3 000 HUF

Hollóházi Magyar Honvédség Nyugállományúak Klubja tálka, jelzett, kis kopással, 14x12 cm
17482.

3 000 HUF

Katonai szolgálati emlék - zu Erinnerung an meine Dienstzeit. 55x45 cm NAgy méretű litografált oklevél, üvegezett keretben. Üveg sérült 56x45 cm
17483.

16 000 HUF
43,36
50,00

1920 I. világháborús katona emléklapja, vaskereszt kitüntetéssel kitüntetve. Kisebb felületi sérülésekkel 48x38 cm
17484.

12 000 HUF

17485.

8 000 HUF

17486.

3 000 HUF

1913 Katonai szolgálati emlék. Nagy méretű hímzést és litografált képeket felvonultató keretezett kép. Tartalékos porosz katona részére. Kűlső méret 42x56 cm
17487.

15 000 HUF
40,65
46,88

U.S. Army feliratos katonai porcelán bögre, jelzés nélkül, kopással, m: 8,5 cm
17488.

4 000 HUF

17489.

3 800 HUF
10,30
11,88

Tank ábrázolással készült tömör bronz asztaldísz, 11x22 cm
17490.

6 000 HUF

1941 Orosz harctéri emlék feliratos töltényhüvelyből készült hamuzó, d: 13 cm
17491.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF