Military Number of items: 134
3412820
17552
502
Military
cca 1910-1940 katonákat és leventéket ábrázoló érdekes fotók, fotólapok és egyik keretben.
5 000 HUF
3412920
17553
502
2200
Military
cca 1910 Katona egészalakos portréja, bajonettel és lövészbojttal, vizitkártya Braun A. Béla kassai műterméből, 10,5x6,5 cm
2 200 HUF
3418750
17554
502
Military
XIX. közepe/XIX vége K.K. General der Cavallerie, Wien, Alois Leykum, litográfia, papír, modern üvegezett fakeretben, paszpartuban, foltos, 39x27 cm, keret: 60x45 cm
20 000 HUF
3418748
17555
502
Military
XIX. közepe/XIX vége K.K. Uhlanen, Wien, Alois Leykum, litográfia, papír, modern üvegezett fakeretben, paszpartuban, foltos, 39x28 cm, keret: 60x45 cm
20 000 HUF
3413517
17556
502
Military
1943 Honvéd Haditudósító kiállítás emléklap, térkép, hátoldalán alkalmi bélyegzéssel.
4 000 HUF
3413501
17557
502
Military
1942 Honvédkarácsony sor, 8 db klf segélybélyeg eredeti emléklapon, hozzá eredeti felhívással és egy négyestömbbel
3 000 HUF
3412056
17558
502
Military
1909 Kiskunfélegyháza, kitüntetett katonatiszt és felesége, 2 db kabinetfotó Gárdi Imre fényképész műterméből, az egyik hátoldalán autográf sorokkal, vágott/sérült karton, 20x11 cm körül
2 000 HUF
3414915
17559
502
Military
1936 Nagybánya, Dr. Erdődy Ignác Gusztáv honvéd főtörzsorvos személyes irathagyatéka, 4 db irat, közte általa írt levél is
3 600 HUF
3416143
17560
502
3800
Military
1929 Tájékoztató a katonai ellátásban álló egyének részére, benne: Zámory Imre ezredes igazoló nyilatkozata 1945-ből (A vadásztöltény és gyutacsgyár hadüzem parancsnoka), sérült
3 800 HUF
3415827
17561
502
Military
1945 Népbírósági ítélet, végzés + 2 db tábori postai levelezőlap
2 600 HUF
3413275
17562
502
Military
cca 1910-1915 Osztrák-magyar katonai csoportkép tüzérekkel, szakáccsal, kartonra kasírozott fotó, kissé viseltes, foltos, 11,5x21,5 cm, karton: 15,5x23,5 cm + Katonák és civilek csoportképe, fotólap, 9x14 cm
2 000 HUF
3412385
17563
502
Military
1920 Katonai nyilvántartás igazolványi lapok, 3 db, változó állapotban
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house