Military

Number of items: 134

cca 1910-1940 katonákat és leventéket ábrázoló érdekes fotók, fotólapok és egyik keretben.
17552.

5 000 HUF

cca 1910 Katona egészalakos portréja, bajonettel és lövészbojttal, vizitkártya Braun A. Béla kassai műterméből, 10,5x6,5 cm
17553.

2 200 HUF
5,96
6,88

XIX. közepe/XIX vége K.K. General der Cavallerie, Wien, Alois Leykum, litográfia, papír, modern üvegezett fakeretben, paszpartuban, foltos, 39x27 cm, keret: 60x45 cm
17554.

20 000 HUF
54,20
62,50

XIX. közepe/XIX vége K.K. Uhlanen, Wien, Alois Leykum, litográfia, papír, modern üvegezett fakeretben, paszpartuban, foltos, 39x28 cm, keret: 60x45 cm
17555.

20 000 HUF
54,20
62,50

1943 Honvéd Haditudósító kiállítás emléklap, térkép, hátoldalán alkalmi bélyegzéssel.
17556.

4 000 HUF

1942 Honvédkarácsony sor, 8 db klf segélybélyeg eredeti emléklapon, hozzá eredeti felhívással és egy négyestömbbel
17557.

3 000 HUF

1909 Kiskunfélegyháza, kitüntetett katonatiszt és felesége, 2 db kabinetfotó Gárdi Imre fényképész műterméből, az egyik hátoldalán autográf sorokkal, vágott/sérült karton, 20x11 cm körül
17558.

2 000 HUF

1936 Nagybánya, Dr. Erdődy Ignác Gusztáv honvéd főtörzsorvos személyes irathagyatéka, 4 db irat, közte általa írt levél is
17559.

3 600 HUF
9,76
11,25

1929 Tájékoztató a katonai ellátásban álló egyének részére, benne: Zámory Imre ezredes igazoló nyilatkozata 1945-ből (A vadásztöltény és gyutacsgyár hadüzem parancsnoka), sérült
17560.

3 800 HUF
10,30
11,88

1945 Népbírósági ítélet, végzés + 2 db tábori postai levelezőlap
17561.

2 600 HUF
7,05

cca 1910-1915 Osztrák-magyar katonai csoportkép tüzérekkel, szakáccsal, kartonra kasírozott fotó, kissé viseltes, foltos, 11,5x21,5 cm, karton: 15,5x23,5 cm + Katonák és civilek csoportképe, fotólap, 9x14 cm
17562.

2 000 HUF

1920 Katonai nyilvántartás igazolványi lapok, 3 db, változó állapotban
17563.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF