Kingdom of Hungary

Number of items: 2554

Torda, Turda; Fő tér, gyógyszertár, Hrubecz, Tömlő István üzlete, Kerületi Munkásbiztosító. W.L. Bp. 7020. 1911-14. / main square, pharmacy, shops, workers' insurance company (EK)
42067.
Legend T2/3

11 000 HUF
29,81
34,38

Torda, Turda; Fő tér, piac, Sipos Gábor, Kovrig János, Botár Imre és Amirás Géza üzlete. W.L. Bp. 7010. 1911-14. / main square, shops, market (fl)
42068.
Legend T2/3

11 000 HUF
29,81
34,38

Torda, Turda; látkép. Füssy József kiadása, 2-részes kihajtható panorámalap / general view. 2-tiled folding panoramacard (fl)
42069.
Legend T3

12 000 HUF

1904 Torda, Turda; Sóbánya fürdő. Füssy és Sztupjár kiadása / salt bath, spa (fl)
42070.
Legend T2/3

11 000 HUF
29,81
34,38

1899 (Vorläufer) Torda, Turda; Aranyos híd / Aries river bridge (kopott sarkak / worn corners)
42071.
Legend T2/3

12 000 HUF

1911 Torda, Turda; látkép, üzletek, piac. Füssy József kiadása / general view, shops, market + "ALSÓSZENTMIHÁLY POSTAI ÜGYN." (EK)
42072.
Legend T2/3

12 000 HUF

1915 Torda, Turda; Bánya vasúti híd. Juhász Mihály kiadása / mine railway bridge (EM)
42073.
Legend T3

40 000 HUF
108,40
125,00

Tordai-hasadék, Cheile Turzii; I. Dalia vár / rock
42074.
Legend T2

8 000 HUF

Torja, Turia; Bálványos vár, Transylvania fürdő / Cetatea Bálványos / castle ruins, spa, bath (gyűrődés / crease)
42076.
Legend T2/3

8 000 HUF

1907 Tornya, Turnu; Justh (korábban Marczibányi) kastély, 1938-ban lerombolták / castle, demolished in 1938 (kopott sarkak / worn corners)
42077.
Legend T3

85 000 HUF
230,35
265,63

1902 Tövis, Teius; Piac, Fő út, Katolikus templom, Maros híd, MÁV vasúti vonal Tövis és Karácsonfalva (Homoródkarácsonyfalva) között, dohány és bélyeg üzlet. Szabolcs Endre kiadása / market, main street, church, Mures river bridge, railway line between Teius and Craciunel, tobacco and stamp shop + "VÖRÖSTORONY - BUDAPEST 255. D SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (szakadás / tear)
42078.
Legend T3

1 000 HUF

1930 Tusnádfürdő, Baile Tusnad; Vedere generala / látkép. Adler Oscar felvétele / general view, spa (EK)
42079.
Legend T2/3

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF