Kingdom of Hungary

Number of items: 2554

Désakna, Ocna Dejului (?); Thoroczkay László szállodája és vendéglője, utcakép / hotel and restaurant advertisement, street view. photo (gyűrődések / creases)
41452.
Legend T3

12 000 HUF

Detta, Ghedu, Deta; Római katolikus elemi leány iskola kertje / garden of the girl school (EK)
41453.
Legend T2/3

4 600 HUF
12,47
14,38

1918 Detta, Ghedu, Deta; Fő utca, Heldenwanger & Uhrmann üzlete. Ballon József kiadása / main street, shop + "DETTA PU." (EK)
41454.
Legend T2/3

8 000 HUF

Déva, Castelul, Vedere dinspre Sud / vár, kastély / castle (EK)
41455.
Legend T2/3

1 600 HUF

1905 Déva, utcakép, Hirsch Testvérek, Farkas üzlete, vár. Kiadja Kroll Gyula / street view, shop, castle + " BUDAPEST - VÖRÖSTORONY 255. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (EK)
41456.
Legend T2/3

9 000 HUF
24,39
28,13

Déva, Piactér, Városháza, Lobstein Vilmos, Komáromy Kálmán üzlete, piaci árusok. Hirsch Adolf kiadása / market square, town hall, shops (EK)
41457.
Legend T2/3

6 000 HUF

Déva - 2 db RÉGI képeslap: látkép, vár, városi színház
41458.
Legend

6 000 HUF

1907 Déva, vár, látkép. Hirsch Adolf kiadása / castle, general view
41459.
Legend T2

6 000 HUF

1915 Déva, vár, látkép. Hirsch Adolf kiadása / castle, general view (ázott sarok / wet corner)
41460.
Legend T3

8 000 HUF

1900 Dicsőszentmárton, Tarnaveni, Diciosanmartin; Polgári leány és fiúiskola, megyeháza, Pekry Sándor kastélyának udvara hintóval. Jeremiás Áron kiadása / school, county hall, castle courtyard with chariot. Art Nouveau, floral (kopott sarkak / worn corners)
41461.
Legend T2/3

28 000 HUF
75,88
87,50

1901 Dicsőszentmárton, Tarnaveni, Diciosanmartin; római katolikus templom, oltár, belső. Jeremiás Áron kiadása / Roman Catholic church, altar, interior + "SÓVÁRAD - BALÁZSFALVA 266. SZ. A " vasúti mozgóposta bélyegző (kis szakadás /small tear)
41462.
Legend T2/3

10 000 HUF

Dicsőszentmárton, Tarnaveni, Diciosanmartin; az új római katolikus templom. Dunky Fivérek kiadása / the new Roman Catholic church (fl)
41463.
Legend T2/3

5 500 HUF
14,91
17,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF