https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 589

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1870 Clara (Klara) Ziegler (1844-1909) német színésznő Herzog von Fronsac szerepében, Leonhard Kohl von Kohlenegg "Machiavella" c. darabjában. Kabinetfotó, Franz Hanfstaengl, München, jó állapotban, 16,5x11 cm // cca 1870 Clara (Klara) Ziegler (1844-1909) German actress as Herzog von Fronsac in Leonhard Kohl von Kohlenegg's play "Machiavella". Cabinet card from the studio of Franz Hanfstaengl in Munich (München), in good condition, 16.5x11 cm
1
16131.

cca 1870 Clara (Klara) Ziegler (1844-1909) német színésznő Herzog von Fronsac szerepében, Leonhard Kohl von Kohlenegg "Machiavella" c. darabjában. Kabinetfotó, Franz Hanfstaengl, München, jó állapotban, 16,5x11 cm // cca 1870 Clara (Klara) Ziegler (1844-1909) German actress as Herzog von Fronsac in Leonhard Kohl von Kohlenegg's play "Machiavella". Cabinet card from the studio of Franz Hanfstaengl in Munich (München), in good condition, 16.5x11 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1880 Katharina von Hohenzollern-Sigmaringen (szül. Katharina zu Hohenlohe-Waldenburg-Schillingsfürst) (1817-1893) hercegné portréja, kabinetfotó, jelzés nélkül, körbevágva, 18x12 cm // cca 1880 Portrait of Princess Katharina of Hohenzollern-Sigmaringen (born Katharina of Hohenlohe-Waldenburg-Schillingsfürst) (1817-1893), cabinet card, unmarked, cut on the edges, 18x12 cm
1
16132.

cca 1880 Katharina von Hohenzollern-Sigmaringen (szül. Katharina zu Hohenlohe-Waldenburg-Schillingsfürst) (1817-1893) hercegné portréja, kabinetfotó, jelzés nélkül, körbevágva, 18x12 cm // cca 1880 Portrait of Princess Katharina of Hohenzollern-Sigmaringen (born Katharina of Hohenlohe-Waldenburg-Schillingsfürst) (1817-1893), cabinet card, unmarked, cut on the edges, 18x12 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Mahatma Gandhi (1869-1948) ökröket hajt, fotó, felületén törésnyomok, 17,5×23,5 cm
1
16133.

Mahatma Gandhi (1869-1948) ökröket hajt, fotó, felületén törésnyomok, 17,5×23,5 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
3
 
cca 1930 Szerdahelyi Józsa zongoraművésznő, tanár, zeneművészeti író portréja, kartonra kasírozott fotó a Gárdonyi Testvérek budapesti műterméből, kissé sérült hártyapapírral, kis sarokhiánnyal, 12x8,5 cm
1
16134.

cca 1930 Szerdahelyi Józsa zongoraművésznő, tanár, zeneművészeti író portréja, kartonra kasírozott fotó a Gárdonyi Testvérek budapesti műterméből, kissé sérült hártyapapírral, kis sarokhiánnyal, 12x8,5 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely festőművész párizsi műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. 16x24 cm
1
16135.

Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely festőművész párizsi műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. 16x24 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Portré a fiatal Mikszáth Kálmánról. Ismeretlen fotós, hely és év nélkül. Platínia nyomat. 15x18 cm
1
16136.

Portré a fiatal Mikszáth Kálmánról. Ismeretlen fotós, hely és év nélkül. Platínia nyomat. 15x18 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
1971 A Magyar öttusa válogatott csoportképe és Sasics Svetiszláv 5 db lovas fotója 17x13 cm
1
16137.

1971 A Magyar öttusa válogatott csoportképe és Sasics Svetiszláv 5 db lovas fotója 17x13 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Thomas Mann és Lukács György fotó + negatív 13x28 cm
1
16138.

Thomas Mann és Lukács György fotó + negatív 13x28 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1961 Jurij Gagarin (1934-1968) szovjet űrhajós látogatása Magyarországon, fotó, szélén kis sérülésekkel, 13x18 cm
1
16139.

cca 1961 Jurij Gagarin (1934-1968) szovjet űrhajós látogatása Magyarországon, fotó, szélén kis sérülésekkel, 13x18 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
 
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely a műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. 16x24 cm
1
16140.

Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely a műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. 16x24 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1890 Egyiptom, Felsőőri Zarka Elemér földbirtokos és lánya Zarka Lenke fotója, keményhátú fotó sérüléssel, 21×28 cm
1
16141.

cca 1890 Egyiptom, Felsőőri Zarka Elemér földbirtokos és lánya Zarka Lenke fotója, keményhátú fotó sérüléssel, 21×28 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1933 Sajó Sándor, született Heringer (1868-1933 költő, tanár, drámaíró, tankerületi királyi főigazgató, az MTA levelező tagja temetése 3 db fotó 24x18 cm Albumlapon
1
16142.

1933 Sajó Sándor, született Heringer (1868-1933 költő, tanár, drámaíró, tankerületi királyi főigazgató, az MTA levelező tagja temetése 3 db fotó 24x18 cm Albumlapon

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment