https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 61

Auction is over! Item soon called at the auction hall
~1960-1970. "Kiváló Sportoló" Magyar Népköztársaság aranyozott műgyantás kitüntetése T:AU Hungary ~1960-1970. "Excellent Athlete" gilt decoration of Hungarian People's Republic C:AU
1
31497.

~1960-1970. "Kiváló Sportoló" Magyar Népköztársaság aranyozott műgyantás kitüntetése T:AU
Hungary ~1960-1970. "Excellent Athlete" gilt decoration of Hungarian People's Republic C:AU

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2
1
31498.

1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
2
 
1965. "BHSB. II. Bajn. - Championad - Budapest" aranyozott, zománcozott sakk jelvény (35x35mm) T:AU
1
31499.

1965. "BHSB. II. Bajn. - Championad - Budapest" aranyozott, zománcozott sakk jelvény (35x35mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
1970. "III. Országos Sportnapok 1970" fém kitűző (12x30mm) T:1-
1
31500.

1970. "III. Országos Sportnapok 1970" fém kitűző (12x30mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
2
 
1978. "Labdarúgó VB Argentina" peremén jelzett, stadion formájú Ag plakett, tanúsítvánnyal, fa dísztokban (67,63g/1.000/43x72mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
1
31501.

1978. "Labdarúgó VB Argentina" peremén jelzett, stadion formájú Ag plakett, tanúsítvánnyal, fa dísztokban (67,63g/1.000/43x72mm) T:UNC (eredetileg PP) patina

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
 
1981. "Egyetemes Magyar Teniszsportért - Száz éves évforduló 1881-1981" nagyméretű Hollóházi porcelánból készült sport emlékplakett (172mm) T:AU
1
31502.

1981. "Egyetemes Magyar Teniszsportért - Száz éves évforduló 1881-1981" nagyméretű Hollóházi porcelánból készült sport emlékplakett (172mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (tokból kiszakadva) (25g/0.800/40x35mm) T:PP patina
1
31503.

1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (tokból kiszakadva) (25g/0.800/40x35mm) T:PP patina

 
Sold
Starting price:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Number of bids:
1
 
1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (25g/0.800/40x35mm) T:UNC (eredetileg PP)
1
31504.

1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (25g/0.800/40x35mm) T:UNC (eredetileg PP)

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (25g/0.800/40x35mm) T:UNC (eredetileg PP)
1
31505.

1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (25g/0.800/40x35mm) T:UNC (eredetileg PP)

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1987. "V. Légfegyveres VB - Budapest 1987" egyoldalas bronz emlékplakett (62x63mm) T:XF
1
31506.

1987. "V. Légfegyveres VB - Budapest 1987" egyoldalas bronz emlékplakett (62x63mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1987. "Idegenforgalmi Hivatal - SIOTOUR BALATON 1947-1987" bronz emlékérem eredeti tokban (50mm) T:AU
1
31507.

1987. "Idegenforgalmi Hivatal - SIOTOUR BALATON 1947-1987" bronz emlékérem eredeti tokban (50mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1992. "Junior Szabad és Kötöttfogású Európa Bajnokság" aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP)
1
31508.

1992. "Junior Szabad és Kötöttfogású Európa Bajnokság" aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP)

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment