Advertisement

Number of items: 218

Stühmer-sorozat: "Kerti virágok " (7xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 169-175. közötti számú darabjai.
16636.

3 600 HUF
9,76
11,25

16637.

2 000 HUF

16638.

3 000 HUF

1943 Az Exodus könyvkiadó 1943. évi könyvnapi prospektusa és reklámlapja, Szoboszlai Mata János illusztrációjával, borítékkal
16639.

2 000 HUF

Vigadó Hotel pult toll + hotel szobacímke
16640.

600 HUF
1,63
1,88

16641.

5 000 HUF

cca 1960 Ascona holland fehérnemű-katalógus, fekete-fehér képekkel illusztrálva, kiadói mappában + 1967 Delana gyermek fürdőruha-katalógus, színes képekkel
16642.

1 000 HUF

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (a lombkorona élővilága), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Life in the Tree Tops), in album sheets
16643.

5 000 HUF

16644.

4 800 HUF
13,01
15,00

2011 Horizon - A MALÉV magazinja + Lufthansa irat tok
16645.

1 000 HUF

cca 1970 Papíripari Vállalat Budapest. Árukatalógus I. Író-nyomó és különleges papírok. Kiadói műbőr-kötésben, kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
16646.

4 000 HUF

cca 1980 ÁFÉSZ tavaszi ajánlat nagy méretű retro plakát 100x35 cm
16647.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF