https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 140

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst(Ag) bordázott fantáziaszemes áttört karkötő, jelzett, h: 23 cm, nettó: 11,5 g
1
22085.

Ezüst(Ag) bordázott fantáziaszemes áttört karkötő, jelzett, h: 23 cm, nettó: 11,5 g

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
3
 
Ezüst(Ag) háromszálas fonott kígyó karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,9 g
1
22086.

Ezüst(Ag) háromszálas fonott kígyó karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,9 g

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
5
 
Ezüst(Ag) nagyaszemű figaro karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 4,1 g
1
22087.

Ezüst(Ag) nagyaszemű figaro karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 4,1 g

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) nefelejcsvirágos áttört gyűrű, jelzett, méret: 50, nettó: 3,3 g
1
22088.

Ezüst(Ag) nefelejcsvirágos áttört gyűrű, jelzett, méret: 50, nettó: 3,3 g

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
4
 
Ezüst(Ag) mintás karikagyűrű pár, jelzett, méret: 54, 59, nettó: 3,7 g
1
22089.

Ezüst(Ag) mintás karikagyűrű pár, jelzett, méret: 54, 59, nettó: 3,7 g

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) szalagmintás áttört gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 4,6 g
1
22090.

Ezüst(Ag) szalagmintás áttört gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 4,6 g

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
2
 
Ezüst(Ag) láncmintás köves gyűrű, jelzett, méret: 59, bruttó: 3,3 g
1
22091.

Ezüst(Ag) láncmintás köves gyűrű, jelzett, méret: 59, bruttó: 3,3 g

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
3
 
Ezüst(Ag) sokköves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 2,4 g
1
22092.

Ezüst(Ag) sokköves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 2,4 g

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
5
 
Ezüst(Ag) hengeres kígyó nyaklánc modern köves kereszt medállal, jelzett, h: 42,5 cm, 3×2,2 cm, bruttó: 7,1 g
1
22093.

Ezüst(Ag) hengeres kígyó nyaklánc modern köves kereszt medállal, jelzett, h: 42,5 cm, 3×2,2 cm, bruttó: 7,1 g

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) hosszú figaro nyaklánc, jelzett, h: 70 cm, nettó: 6,3 g
1
22094.

Ezüst(Ag) hosszú figaro nyaklánc, jelzett, h: 70 cm, nettó: 6,3 g

 
Sold
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
11
 
Ezüst(Ag) 2 db mintás jegygyűrű, jelzett, méret: 50, 51, nettó: 6,3 g
1
22095.

Ezüst(Ag) 2 db mintás jegygyűrű, jelzett, méret: 50, 51, nettó: 6,3 g

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) Remontoir zsebóra, kissé sérült számlap, nem jár, jelzett, d: 5 cm, bruttó: 87,4 g
1
22096.

Ezüst(Ag) Remontoir zsebóra, kissé sérült számlap, nem jár, jelzett, d: 5 cm, bruttó: 87,4 g

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment