https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 140

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl
1
22012.

Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl

 
The item is not available
Starting price:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Number of bids:
0
 
14K arany (Au) gyűrű brillel, cca 0.15ct 6,6g, m: 53
1
22013.

14K arany (Au) gyűrű brillel, cca 0.15ct 6,6g, m: 53


 
The item is not available
Starting price:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Number of bids:
0
 
14K arany (Au) karikagyűrű, jelzett, m: 60, 5,8g
1
22014.

14K arany (Au) karikagyűrű, jelzett, m: 60, 5,8g

 
Sold
Starting price:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Number of bids:
1
 
Arany (Au) 14K fehérarany gyűrű 5 db 0,05 ct (össz 0,25ct) kővel, jelzés nélkül, méret: 58, bruttó: 1,9 g
1
22015.

Arany (Au) 14K fehérarany gyűrű 5 db 0,05 ct (össz 0,25ct) kővel, jelzés nélkül, méret: 58, bruttó: 1,9 g

 
The item is not available
Starting price:
240 000 HUF
650,41
EUR
,
750,00
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au) 14K button fülbevalópár 0,25 ct és 0,1 ct gyémánttal (össz 0,7ct), jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 2,2 g
1
22016.

Arany (Au) 14K button fülbevalópár 0,25 ct és 0,1 ct gyémánttal (össz 0,7ct), jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 2,2 g

 
The item is not available
Starting price:
240 000 HUF
650,41
EUR
,
750,00
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au) 14K gyöngyházas kámea fülbevalópár, jelzett, 1,9×1,2 cm, bruttó: 4,7 g
1
22017.

Arany (Au) 14K gyöngyházas kámea fülbevalópár, jelzett, 1,9×1,2 cm, bruttó: 4,7 g

 
The item is not available
Starting price:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Number of bids:
0
 
14K arany (Au) gyűrű, ónixxal és gyöngyel, valamint církónnal ékítve. br 3,51g m: 56
1
22018.

14K arany (Au) gyűrű, ónixxal és gyöngyel, valamint církónnal ékítve. br 3,51g m: 56

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au) 14K Szent Antal medál, jelzett, d: 1,8 cm, nettó: 3,4 g
1
22019.

Arany (Au) 14K Szent Antal medál, jelzett, d: 1,8 cm, nettó: 3,4 g

 
Sold
Starting price:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Number of bids:
1
 
Arany (Au) 14K gyűrű 7 db 0,05 ct gyémántokkal, jelzett, sérült, méret: 58, bruttó: 1,9 g
1
22020.

Arany (Au) 14K gyűrű 7 db 0,05 ct gyémántokkal, jelzett, sérült, méret: 58, bruttó: 1,9 g

 
The item is not available
Starting price:
170 000 HUF
460,70
EUR
,
531,25
USD
Number of bids:
0
 
Thomas Sabo feketeköves (gránát) designer Ag függő, jelzett (br. 20,53g/0.925/25mm)
1
22021.

Thomas Sabo feketeköves (gránát) designer Ag függő, jelzett (br. 20,53g/0.925/25mm)

 
The item is not available
Starting price:
95 000 HUF
257,45
EUR
,
296,88
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst gyűrű tahiti gyönggyel, cirkóinával, jelzett m: 57 , 4,99 g
1
22022.

Ezüst gyűrű tahiti gyönggyel, cirkóinával, jelzett m: 57 , 4,99 g

 
The item is not available
Starting price:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Number of bids:
0
 
Bross. 14K arany (Au), gyönggyel. Jelzett br 2,87 g 6 cm
1
22023.

Bross. 14K arany (Au), gyönggyel. Jelzett br 2,87 g 6 cm

 
The item is not available
Starting price:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment