Jewellery and precious metal items

Number of items: 140

Ezüst karkötő és keret, jelzett, nettó 26g
22121.

5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst (Ag) nyaklánc medállal, mindkettő jelzett, nettó 15,4g
22122.

9 500 HUF
25,75
29,69

2 darab ezüst (Ag) gyűrű, egyik fekete kővel, jelzett, m: 52,62, bruttó 8,8g
22123.

5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst (Ag) karék, jelzett, nettó 21g
22124.

5 000 HUF

0,5 ct moissanite D VVS1 GRA tanusítvánnyal
22125.

5 000 HUF

22126.

19 000 HUF
51,49
59,38

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzett, nettó 7,5g
22127.

2 800 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc, aranyozott ezüst medállal, jelzett, 7,1g
22128.

4 000 HUF

Arany (Au) gyűrű, kövekkel, m: 57, jelzett, bruttó 1,75g
22129.

40 000 HUF
108,40
125,00

Arany (Au) gyermek fülbevaló, 14k, jelzett, 1,4g
22130.

32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst (Ag) fedelű só- és borsszóró pár, jelzett, fedél nettó 3g
22131.

8 000 HUF

Ománi ezüst (Ag) 4 részes szalvétagyűrű szett, klf mintákkal, jelzett, díszdobozban, nettó 87g
22132.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF