Advertisement

Number of items: 197

XX. század eleje St. Hubertus-Tafelwasser aus der Aphoteke in Gloggnitz, Gloggnitz, Anton Kiefer-ny., német nyelvű reklámlapok, 11x20 cm
16761.

2 000 HUF

2 darab Ibusz tok
16762.

2 darab Ibusz tok

1 600 HUF

1912 Gábor Ignácz Fiu-Internátusa, Bp., VI. ker, Munkácsy utcza 21 sz., reklám prospektus számos fotó illusztrációval, utolsó oldalon Tátralomnici vakáció hirdetéssel, in: Köztelek, XXII. évf. 27. sz., 1912.IV.8., 945-948. o., hajtva
16763.

1 800 HUF

Vegyes italcímkék, rágógumi-címkék, reklámnyomtatványok, stb.
16764.

2 600 HUF
7,05

Miskolc 1930 "Miskolczi Gőztéglagyár Részvénytársaság" fejléces levélboríték
16765.

500 HUF
1,36
1,56

cca 1930 7 db reklámos levélboríték mind különféle
16766.

3 000 HUF

Fiat modelleket bemutató képes prospektus, kisebb sérülésekkel, kihajtva: 62x42 cm
16767.

1 400 HUF

ca 1930 Szigeti Nándor és Fia Valódi ezüst evőkészletek árjegyzék 8p. + 1931 Szigeti Nándor számla
16768.

5 000 HUF

Nonino olasz likőrkatalógus, színes fotókkal illusztrálva, német nyelven, 36 p. + 2 db Thomas Sabo ékszerkatalógus
16769.

1 800 HUF

Kínai lakk tárgyakat, bútorokat bemutató képes prospektus + Fegyvereket bemutató képes prospektus, kissé sérült
16770.

2 000 HUF

Malév 6 darab nemez alátét, d: 9 cm
16771.

3 000 HUF

16772.

900 HUF
2,44
2,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF