Advertisement Number of items: 138
3313392
16452
487
Advertisement
1909 Mandel Béla vászon és menyasszonyi kelengye-üzlete számla, 2 f okmánybélyeggel, rajta bélyegzéssel. Hátoldalán: "Mandel Béla menyasszonyi kelengyék az összes fehérnemü szamába vágó különlegességek. Budapest V. ker. Deák Ferencz-utca 8. sz.", rajta az üzlet kirakatával, hajtott, 15x23 cm. + cca 1910 Lohr Mária (Kronfusz) csipketisztító, vegytisztító és kelmefestő gyárának reklámlapja, gyűrűdésnyomokkal, 10x15 cm
1 600 HUF
3290879
16453
487
Advertisement
1932 Glória osztálysorsjáték szerencseszám-korongos reklámlap + levelezőlap + boríték
1 800 HUF
3307775
16454
487
Advertisement
Kereskedelmi vasáruk képes katalógusa I-III. köt. Bp., 1982, Vasért. Kiadói egészvászon-kötések.
4 000 HUF
3143508
16455
487
3200
Advertisement
Don Alfredo Corona szivardoboz, 23x17x8 cm
3 200 HUF
3330714
16456
487
Advertisement
Retro légitársasági táska, Interflug szép állapotban 40x25 cm
4 000 HUF
3261502
16457
487
Advertisement
Forte reklám kartontáblán, apró lyukkal, 39x29 cm
1 000 HUF
3107177
16458
487
Advertisement
Stühmer fadoboz, kopott, 20x13 cm
3 000 HUF
3335739
16459
487
Advertisement
3 db üres doboz: Stühmer Cognacos meggy, Tungsram Radio, Babapiskóta. Változó állapotban, egy sérült, 12x5,5x5,5 cm és 17,5x12x6 cm között
2 000 HUF
3332492
16460
487
Advertisement
cca 1920-1940 100 db fejléces számla, kereskedelmi reklámmal kapcsolatos nyomtatvány
9 000 HUF
3332505
16461
487
Advertisement
9 000 HUF
3334363
16462
487
Advertisement
cca 1970-1980 20 db vegyes, reklámos kártyanaptár
1 200 HUF
3250042
16463
487
Advertisement
1930 Miskolc Deutch I. szénkereskedő fejléces számla
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house