Advertisement

Number of items: 138

cca 1912 Lutz Ede és Társa, gyémántfesték szecessziós reklámnyomtatvány, kétoldalas, kissé gyűrött, lapszéli egészen apró sérüléssel
16489.

2 400 HUF

1936-1949 Hódmezővásárhely, Vincze Sándor mész- és festékkereskedése reklámos zsebnaptárak és üres notesz, össz. 3 db
16490.

1 400 HUF

1928 Magyar Általános Kőszénbánya Rt. - Közlemények a ,,Citodur" védjegyű tatai bauxitcementről. Bp., Rigler József Ede-ny., 1 sztl. lev.+ 15 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, lapszéli ázásnyomokkal. + Elaston rugalmas betonpadló, gyártja: Gosztonyi és Társa Építőipari és Műszaki Kft., képes reklámprospektus, kissé viseltes állapotban, sérüléssel, kihajtva: 23x56 cm
16491.

1 400 HUF

Retró kártyanaptár tétel: kb. 250 db vegyes kártyanaptár, változatos témában, közte egyformákkal
16492.

3 000 HUF

Retró szalvétagyűjtemény, 80 db
16493.

1 000 HUF
10

1939 Hódmezővásárhely, Vincze Sándor mész- és festékkereskedése reklámos falinaptár, dekoratív kartonon, a címlapon és kartonon kisebb sérülésekkel, egyébként jó állapotban, 23x15 cm
16494.

3 000 HUF

cca 1950 Vegyianyag Nagykereskedelmi N. V., kozmetikai, háztartási és vegyipari cikkek árjegyzéke. Bp., Szikra-ny., 72 p. Kiadói papírkötés, helyenként foltos.
16495.

2 000 HUF

1951 Szakmai útmutató. Az Állami Hirdető Vállalat távbeszélő előfizetők reklámjait tartlamzó kiadvány (korai szaknévsor) 18 p. szép állapotban
16496.

6 000 HUF

3 db reklámnyomtatvány: Dr. Helvey Tivadar Vegyészeti Gyára készítményeit ismertető prospektus, 2 sztl. lev. + Solymos Ignácz, ill. Neufeld Géza: Csont, bőr és kazein enyv házi, kisüzemi és gyári gyakorlati előállítása c. könyv reklámlapjai
16497.

2 000 HUF

1944 Siemens Rádió - rádiók és egyéb termékek képes ismertetője, 16p
16498.

2 800 HUF

1936 Bp. VIII., László Lajos és Gyula Hentesárugyár Rt. árlistája levelezőlapként elküldve
16499.

1 800 HUF

Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek kétoldalas szórólapja, 24×17 cm
16500.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF