Advertisement Number of items: 138
3335234
16489
487
Advertisement
cca 1912 Lutz Ede és Társa, gyémántfesték szecessziós reklámnyomtatvány, kétoldalas, kissé gyűrött, lapszéli egészen apró sérüléssel
2 400 HUF
3335253
16490
487
Advertisement
1936-1949 Hódmezővásárhely, Vincze Sándor mész- és festékkereskedése reklámos zsebnaptárak és üres notesz, össz. 3 db
1 400 HUF
3335363
16491
487
Advertisement
1928 Magyar Általános Kőszénbánya Rt. - Közlemények a ,,Citodur" védjegyű tatai bauxitcementről. Bp., Rigler József Ede-ny., 1 sztl. lev.+ 15 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, lapszéli ázásnyomokkal. + Elaston rugalmas betonpadló, gyártja: Gosztonyi és Társa Építőipari és Műszaki Kft., képes reklámprospektus, kissé viseltes állapotban, sérüléssel, kihajtva: 23x56 cm
1 400 HUF
3333132
16492
487
Advertisement
Retró kártyanaptár tétel: kb. 250 db vegyes kártyanaptár, változatos témában, közte egyformákkal
3 000 HUF
3335764
16493
487
Advertisement
Retró szalvétagyűjtemény, 80 db
1 000 HUF
3335230
16494
487
Advertisement
1939 Hódmezővásárhely, Vincze Sándor mész- és festékkereskedése reklámos falinaptár, dekoratív kartonon, a címlapon és kartonon kisebb sérülésekkel, egyébként jó állapotban, 23x15 cm
3 000 HUF
3335333
16495
487
Advertisement
cca 1950 Vegyianyag Nagykereskedelmi N. V., kozmetikai, háztartási és vegyipari cikkek árjegyzéke. Bp., Szikra-ny., 72 p. Kiadói papírkötés, helyenként foltos.
2 000 HUF
3336733
16496
487
Advertisement
1951 Szakmai útmutató. Az Állami Hirdető Vállalat távbeszélő előfizetők reklámjait tartlamzó kiadvány (korai szaknévsor) 18 p. szép állapotban
6 000 HUF
3335562
16497
487
Advertisement
3 db reklámnyomtatvány: Dr. Helvey Tivadar Vegyészeti Gyára készítményeit ismertető prospektus, 2 sztl. lev. + Solymos Ignácz, ill. Neufeld Géza: Csont, bőr és kazein enyv házi, kisüzemi és gyári gyakorlati előállítása c. könyv reklámlapjai
2 000 HUF
3334772
16498
487
Advertisement
1944 Siemens Rádió - rádiók és egyéb termékek képes ismertetője, 16p
2 800 HUF
3334636
16499
487
Advertisement
1936 Bp. VIII., László Lajos és Gyula Hentesárugyár Rt. árlistája levelezőlapként elküldve
1 800 HUF
3334648
16500
487
Advertisement
Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek kétoldalas szórólapja, 24×17 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house