Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 77
2102849
31634
486
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1 400 HUF
3235666
31635
486
Numismatics
1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger " bronz emlékérem műanyag keretben. Szign.: Sebestyén Sándor (1949-2010) (42,5mm) T:AU patina
1 600 HUF
3325887
31636
486
Numismatics
1 600 HUF
3313964
31637
486
Numismatics
2 000 HUF
3307066
31638
486
Numismatics
5 000 HUF
3279450
31639
486
Numismatics
1930-~1950. 4db-os díjérem-tétel, közte "Esti Kurir rejtvénykészítő Bajnoksága 1932 február-október" kétoldalas bronz díjérem (40mm) T:XF,VF
1 000 HUF
3215057
31640
486
Numismatics
2 000 HUF
3328181
31641
486
Numismatics
1935. "Budapesti Motor-Yacht Club " zománcbetétes bronz sport plakett "BPest-Baja-Siófok 1935. IX. 6-8. " gravírozással, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (42x68mm) T:AU patina
10 000 HUF
3326104
31642
486
Numismatics
1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya" "Turadij 1000KM 1935", zománcbetétes bronz sport díjérem, "BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel, eredeti gyártói tokban (64x42mm) T:XF
5 000 HUF
3328186
31643
486
Numismatics
1936. "Budapesti Motor-Yacht Club " zománcbetétes aranyozott bronz sport plakett "Emlékül 1936 " gravírozással, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (42x68mm) T:AU apró zománchiba
10 000 HUF
3233681
31644
486
Numismatics
2 000 HUF
3240405
31645
486
Numismatics
1937. "ECHO - I. Expoz de foto 1937 ." gravírozott bronz díjplakett (50x76mm) márványtalapzatra rögzítve (90x119x39mm), rajta továbbá zománcozott "ECHO" (14x12mm) T:XF
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house