Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 90

Nagy Sándor (1923-2017): Ülő alak. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 10 cm
12206.

4 000 HUF

Nagy Sándor (1923-2017): Pihenő alak. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 17,5 cm
12207.

6 000 HUF

Libapásztor. Patinázott ón, cca 1900, feltehetően Bécs, fa talpazaton, m: 15,5 cm
12208.

12 000 HUF

12209.

19 000 HUF
51,49
59,38

Afrikai nő. Faragott keményfa, kopással, m: 23 cm
12210.

7 500 HUF
20,33
23,44

Rácz Edit (1936- ): Akt. Bronzírozott műanyag, hibátlan, jelzett, m: 21 cm
12211.

12 000 HUF

Takács Erzsébet (1928-1999): Danae. Réz domborítás, relief. Jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjén feliratozott. Fakeretben. 47x18,5 cm
12212.

5 000 HUF

Antik bronz tacskó figura, vas talapzaton, 23x10 cm
12213.

18 000 HUF
48,78
56,25

12214.

16 000 HUF
43,36
50,00

Nevető Buddha faragott fa szobor 22 cm
12216.

5 000 HUF

12217.

200 000 HUF
542,01
625,00

12218.

48 000 HUF
130,08
150,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF