Posters Number of items: 128
3241115
18882
486
600
Posters
1982 Halász Károly kiállítási plakát 50x70 cm feltekerve, kisebb sérülésekkel 3241109
18883
486
500
Posters
2003 Matzon Ákos gyűjteménye kiállítási plakát 50x70 cm
3241929
18884
486
500
Posters
Ősz Gábor kiállítási plakát, István Király Múzeum, feltekerve, kissé sérült, 70x50 cm
3241930
18885
486
900
Posters
1993 Dévényi Iván gyűjteménye kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 1993. X. 10 - XII. 5., feltekerve, 83x58 cm
3241481
18886
486
Posters
Gönci (Frühöf) fotográfiák 1930-1990 kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 1992. III. 21 - V. 17, lapszéli szakadással, feltekerve, 82x59 cm
1 000 HUF
3241922
18887
486
500
Posters
2001 20. századi művészet kortárs magyar írók gyűjteményéből kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 2001, március 18 - június 4. feltekerve, 66x50 cm 3277366
18888
486
Posters
Embell Riva, Mario Bellucci, L'amico degli animali, olasz cirkuszi plakát, feltekerve, néhány kis lapszéli sérüléssel, gyűrődésekkel, kb. 140x100 cm
5 000 HUF
3272852
18889
486
Posters
1983 Crash '83 Jeans for everybody plakát, gyűrődéssel, feltekerve, 84x59 cm
1 800 HUF
3281905
18890
486
3200
Posters
1961 , össz. 4 db színházi plakát: Afrika éneke előadás, közreműködik többe közt Gobbi Hilda, Bánffy György, Békés Rita, hajtott, sérült, 60x41 és 70x50 cm méretben
3 200 HUF
3255631
18891
486
Posters
1989 Új otthon takarékbetét, OTP naptár-plakát, feltekerve, kissé hullámos, 67,5x48 cm
3 000 HUF
3243520
18892
486
Posters
Nagy László emlékház Iszkáz plakát Nagy László lovas grafikájával 60x85 cm. Szélén beszakadással, hajtásnyomokkal.
3 000 HUF
2546229
18893
486
Posters
Börtsök László (?-?): IV. Béla jelmezestély. Plakát terv. Tempera, ceruza, karton, jelzett. Sérült, lap széle helyenként hiányos. 68x47,5 cm.
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house