Posters

Number of items: 128

1982 Halász Károly kiállítási plakát 50x70 cm feltekerve, kisebb sérülésekkel
18882.

600 HUF
1,63
1,88

2003 Matzon Ákos gyűjteménye kiállítási plakát 50x70 cm
18883.

500 HUF
1,36
1,56

Ősz Gábor kiállítási plakát, István Király Múzeum, feltekerve, kissé sérült, 70x50 cm
18884.

500 HUF
1,36
1,56

1993 Dévényi Iván gyűjteménye kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 1993. X. 10 - XII. 5., feltekerve, 83x58 cm
18885.

900 HUF
2,44
2,81

Gönci (Frühöf) fotográfiák 1930-1990 kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 1992. III. 21 - V. 17, lapszéli szakadással, feltekerve, 82x59 cm
18886.

1 000 HUF

2001 20. századi művészet kortárs magyar írók gyűjteményéből kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 2001, március 18 - június 4. feltekerve, 66x50 cm
18887.

500 HUF
1,36
1,56

Embell Riva, Mario Bellucci, L'amico degli animali, olasz cirkuszi plakát, feltekerve, néhány kis lapszéli sérüléssel, gyűrődésekkel, kb. 140x100 cm
18888.

5 000 HUF

1983 Crash '83 Jeans for everybody plakát, gyűrődéssel, feltekerve, 84x59 cm
18889.

1 800 HUF

1961, össz. 4 db színházi plakát: Afrika éneke előadás, közreműködik többe közt Gobbi Hilda, Bánffy György, Békés Rita, hajtott, sérült, 60x41 és 70x50 cm méretben
18890.

3 200 HUF
8,67
10,00

1989 Új otthon takarékbetét, OTP naptár-plakát, feltekerve, kissé hullámos, 67,5x48 cm
18891.

3 000 HUF

Nagy László emlékház Iszkáz plakát Nagy László lovas grafikájával 60x85 cm. Szélén beszakadással, hajtásnyomokkal.
18892.

3 000 HUF

18893.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF