Posters

Number of items: 128

1987 Takarékossági Világnap, OTP kisplakát, villamosplakát, jó állapotban, 24x17 cm
18834.

1 400 HUF
11

1983 "...csak nyerhetek", OTP kisplakát, villamosplakát, Bp., Offset és Játékkártya Ny., jó állapotban, 23,5x16,5 cm
18835.

1 000 HUF

cca 1960 Macskássy János (1910-1993): ,,1 szelvényt 1-szer tölt ki 1 hónapig játszik vele", Előfizetéses Lottó szelvény kisplakát, villamosplakát, 23x16 cm
18836.

3 000 HUF
10

1935 Ernest Roose (1887-1965): Kempo ásványvíz és limonádé, belga reklámplakát, litográfia, feltekerve, kis lapszéli folttal és gyűrődésekkel, 85x60 cm / Kempo Belgian mineral water and lemonade advertisement poster, lithography, with small stain and creases on the edge, 85x60 cm
18837.

10 000 HUF

1988 MAGÉV - Műszaki Anyag- és Gépkereskedelmi Vállalat erotikus plakát, feltekerve, aljáról a naptár rész hiányzik, 69x66 cm
18838.

2 800 HUF

1988 Szigo - Corso reklámos naptár-plakát, feltekerve, kis hibákkal, 98x54 cm
18839.

2 400 HUF

1983 MAGÉV szolidan erotikus naptár-plakát, feltekerve, szélén kis sérülésekkel, 96x68 cm
18840.

3 000 HUF

1982 MAGÉV szolidan erotikus naptár-plakát, feltekerve, szélén kis sérülésekkel, 96x68 cm
18841.

3 000 HUF

1982 MAGÉV szolidan erotikus naptár-plakát, feltekerve, szélén kis sérülésekkel, 97x67 cm
18842.

3 000 HUF

1984 Bonyhádi Cipőipari Szövetkezet reklámos naptár-plakát, feltekerve, 82x57 cm
18843.

2 400 HUF

,,Virágzáskor ne permetezz, mert a méhek elhullanak, termésed nem lesz" plakát, középen hajtva, kis lapszéli sérüléssel, 29,5x41,5 cm
18844.

1 800 HUF
11

,,Halló, itt Bukarest", a Fővárosi Nagycirkusz román vendégművészek közreműködésével tartott előadásának műsora, színes fotókkal illusztrálva, másik oldalán egy nagyméretű poszterrel, kihajtva: 83x58 cm
18845.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF