Posters Number of items: 128
3325223
18834
486
Posters
1987 Takarékossági Világnap, OTP kisplakát, villamosplakát, jó állapotban, 24x17 cm
1 400 HUF
3325221
18835
486
Posters
1983 "...csak nyerhetek", OTP kisplakát, villamosplakát, Bp., Offset és Játékkártya Ny., jó állapotban, 23,5x16,5 cm
1 000 HUF
3325253
18836
486
Posters
cca 1960 Macskássy János (1910-1993): ,,1 szelvényt 1-szer tölt ki 1 hónapig játszik vele", Előfizetéses Lottó szelvény kisplakát, villamosplakát, 23x16 cm
3 000 HUF
3326536
18837
486
Posters
1935 Ernest Roose (1887-1965): Kempo ásványvíz és limonádé, belga reklámplakát, litográfia, feltekerve, kis lapszéli folttal és gyűrődésekkel, 85x60 cm / Kempo Belgian mineral water and lemonade advertisement poster, lithography, with small stain and creases on the edge, 85x60 cm
10 000 HUF
3327369
18838
486
Posters
1988 MAGÉV - Műszaki Anyag- és Gépkereskedelmi Vállalat erotikus plakát, feltekerve, aljáról a naptár rész hiányzik, 69x66 cm
2 800 HUF
3327363
18839
486
Posters
1988 Szigo - Corso reklámos naptár-plakát, feltekerve, kis hibákkal, 98x54 cm
2 400 HUF
3327360
18840
486
Posters
1983 MAGÉV szolidan erotikus naptár-plakát, feltekerve, szélén kis sérülésekkel, 96x68 cm
3 000 HUF
3327357
18841
486
Posters
1982 MAGÉV szolidan erotikus naptár-plakát, feltekerve, szélén kis sérülésekkel, 96x68 cm
3 000 HUF
3327354
18842
486
Posters
1982 MAGÉV szolidan erotikus naptár-plakát, feltekerve, szélén kis sérülésekkel, 97x67 cm
3 000 HUF
3327346
18843
486
Posters
1984 Bonyhádi Cipőipari Szövetkezet reklámos naptár-plakát, feltekerve, 82x57 cm
2 400 HUF
3329910
18844
486
Posters
,,Virágzáskor ne permetezz, mert a méhek elhullanak, termésed nem lesz" plakát, középen hajtva, kis lapszéli sérüléssel, 29,5x41,5 cm
1 800 HUF
3324171
18845
486
Posters
,,Halló, itt Bukarest", a Fővárosi Nagycirkusz román vendégművészek közreműködésével tartott előadásának műsora, színes fotókkal illusztrálva, másik oldalán egy nagyméretű poszterrel, kihajtva: 83x58 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house