https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Advertisement

Number of items: 188

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Palma számolócédula
1
17654.

Palma számolócédula

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
Palma számolócédula
1
17655.

Palma számolócédula

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
Palma számolócédula
1
17656.

Palma számolócédula

 
Sold
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
1
 
Palma számolócédula
1
17657.

Palma számolócédula

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 3 db litho gyűjtőkép hátoldalon Szabó Pál könyvkereskedő reklámjával az egyiken
1
17658.

cca 1900 3 db litho gyűjtőkép hátoldalon Szabó Pál könyvkereskedő reklámjával az egyiken

 
Sold
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
3
 
Stühmer-sorozat: "A parkban" (12xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 49-60. közötti számú darabjai, a növénykategória összes darabja!
1
17659.

Stühmer-sorozat: "A parkban" (12xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 49-60. közötti számú darabjai, a növénykategória összes darabja!

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Stühmer-sorozat: "Exotikus fák és cserjék" (6xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 133., 136., 141. és 142-144. közötti számú darabjai.
1
17660.

Stühmer-sorozat: "Exotikus fák és cserjék" (6xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 133., 136., 141. és 142-144. közötti számú darabjai.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Stühmer-sorozat: "Gyümölcsfélék" (12xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 157-168. közötti számú darabjai, a növénykategória összes darabja!
1
17661.

Stühmer-sorozat: "Gyümölcsfélék" (12xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 157-168. közötti számú darabjai, a növénykategória összes darabja!

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Stühmer-sorozat: "Kerti virágok " (7xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 169-175. közötti számú darabjai.
1
17662.

Stühmer-sorozat: "Kerti virágok " (7xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 169-175. közötti számú darabjai.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
 
Stühmer-sorozat: "A lomberdőben " és "A szántóföldön" (4xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 99., 109., 110. és 112. számú darabjai.
1
17663.

Stühmer-sorozat: "A lomberdőben " és "A szántóföldön" (4xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 99., 109., 110. és 112. számú darabjai.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Stühmer-sorozat: "Kerti virágok", "A lomberdőben" és "Vizinövények" (6xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 65., 99., 176., 177., 179. és 180. számú darabjai.
1
17664.

Stühmer-sorozat: "Kerti virágok", "A lomberdőben" és "Vizinövények" (6xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 65., 99., 176., 177., 179. és 180. számú darabjai.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Tudod-e ...?"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Do You Know ...?"), in album sheets
1
17665.

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Tudod-e ...?"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Do You Know ...?"), in album sheets

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment