Advertisement

Number of items: 188

2 darab Ibusz tok
17618.

2 darab Ibusz tok

1 600 HUF

1912 Gábor Ignácz Fiu-Internátusa, Bp., VI. ker, Munkácsy utcza 21 sz., reklám prospektus számos fotó illusztrációval, utolsó oldalon Tátralomnici vakáció hirdetéssel, in: Köztelek, XXII. évf. 27. sz., 1912.IV.8., 945-948. o., hajtva
17619.

1 800 HUF

Exodus könyvkiadó meghívója 1943. évi könyvnapra és Exodus könyvkiadói szignetje. Fametszet, papír, Szoboszlai Mata János (1907-1944) jelzés nélküli grafikája. 10x14 és 10x7 cm
17620.

1 800 HUF

cca 1932-1942 Gyógyszerészeti témájú nyomtatványok, össz. 6 db: Orvosi zsebnaptár 1932., Rex Gyógyszervegyészeti Gyár Gyógyszerkészítményeinek ismertetője, Medichemia Pro Memoria Gyógyszerkülönlegességek ismertetője, reklám levelezőlapok
17621.

2 600 HUF
7,05

Vegyes italcímkék, rágógumi-címkék, reklámnyomtatványok, stb.
17622.

2 600 HUF
7,05

17623.

5 000 HUF

Kensitas brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (birodalomépítők), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Builders of Empire), in album sheets
17624.

5 000 HUF

2011 Horizon - A MALÉV magazinja + Lufthansa irat tok
17625.

1 600 HUF

cca 1980 ÁFÉSZ tavaszi ajánlat nagy méretű retro plakát 100x35 cm
17626.

2 000 HUF

Retró Mercedes-Benz reklámos papírzacskó, kis sérüléssel, 39,5x35 cm
17627.

3 000 HUF

Vegyes retro reklámos zacskó tétel, Centrum Áruház, Aranypók, Háztartási és Illatszer Boltok, Alkalmi Áruk Háza Vállalat, hajtottak, 33x21 cm és 27x14 cm közötti méretben.
17628.

1 400 HUF

34 db régi citrom/narancs csomagoló papír, különféle méretben, változó állapotban.
17629.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF