Advertisement

Number of items: 188

cca 1930-1940 Kb 100 db reklámos, fejléces számla és okmány.
17744.

7 000 HUF
18,97
21,88

4 darab fém doboz, klf méretben.
17745.

2 000 HUF

cca 1930 Die Flaggen Europas. Die Welt in Bildern Album 6. Cigarettakép gyűjtő album,2+27 p.+8 t. Kiadói papírkötés, szakadt, kopott, foltos borítóval, egy kép (121) hiányzik.
17746.

5 000 HUF

cca 1970 3 db Orion reklámlap és formanyomtatvány
17747.

1 600 HUF

36 db vegyes kártyanaptár, közte egy erotikus
17749.

1 600 HUF

11 db vegyes (főként külföldi) söralátét
17750.

1 600 HUF

Palka József (1860-1952) Budapest VIII. ker. Baross utca Üvegfestészeti és Velencei Üvegmozaik Műtermei ablaküveg tervek, mappában
17751.

10 000 HUF
10

80 Jahre H. Hauptner 1857-1937. Berlin - Solingen, 1937, H. Hauptner Instrumentenfabrik, 68 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, egy-két foltos lappal, a gerincen kis kopásnyomokkal. Egykorú postai kartontokban.
17752.

3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1930 Calderra szépségápolási cikkek reklám plakát üvegezett keretben 23x20 cm
17753.

6 000 HUF

cca 1930 Modiano szivargyűrűk címkék Modiano dobozban, sok darab
17754.

8 000 HUF

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (rózsák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Roses), in album sheets
17755.

5 000 HUF

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (a lombkorona élővilága), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Life in the Tree Tops), in album sheets
17756.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF