Advertisement Number of items: 188
3324406
17744
486
Advertisement
cca 1930-1940 Kb 100 db reklámos, fejléces számla és okmány.
7 000 HUF
3324221
17745
486
Advertisement
4 darab fém doboz, klf méretben.
2 000 HUF
3330140
17746
486
Advertisement
cca 1930 Die Flaggen Europas. Die Welt in Bildern Album 6. Cigarettakép gyűjtő album,2+27 p.+8 t. Kiadói papírkötés, szakadt, kopott, foltos borítóval, egy kép (121) hiányzik.
5 000 HUF
3329905
17747
486
Advertisement
cca 1970 3 db Orion reklámlap és formanyomtatvány
1 600 HUF
3326929
17749
486
Advertisement
36 db vegyes kártyanaptár, közte egy erotikus
1 600 HUF
3326928
17750
486
Advertisement
11 db vegyes (főként külföldi) söralátét
1 600 HUF
3325847
17751
486
Advertisement
Palka József (1860-1952) Budapest VIII. ker. Baross utca Üvegfestészeti és Velencei Üvegmozaik Műtermei ablaküveg tervek, mappában
10 000 HUF
3329216
17752
486
3800
Advertisement
80 Jahre H. Hauptner 1857-1937. Berlin - Solingen, 1937, H. Hauptner Instrumentenfabrik, 68 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, egy-két foltos lappal, a gerincen kis kopásnyomokkal. Egykorú postai kartontokban.
3 800 HUF
3326798
17753
486
Advertisement
cca 1930 Calderra szépségápolási cikkek reklám plakát üvegezett keretben 23x20 cm
6 000 HUF
3327615
17754
486
Advertisement
cca 1930 Modiano szivargyűrűk címkék Modiano dobozban, sok darab
8 000 HUF
3316187
17755
486
Advertisement
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (rózsák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Roses), in album sheets
5 000 HUF
3316186
17756
486
Advertisement
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (a lombkorona élővilága), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Life in the Tree Tops), in album sheets
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house