https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Advertisement

Number of items: 135

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1880-1930 3 db reklámos levelezőlap malom, műbútor asztalos, ecetgyár
1
16621.

1880-1930 3 db reklámos levelezőlap malom, műbútor asztalos, ecetgyár

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Gallaher angol cigaretta-gyűjtőképek, 48 db-os komplett sorozat (sporthírességek), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 48 (Sporting Personalities), in album sheets
1
16622.

Gallaher angol cigaretta-gyűjtőképek, 48 db-os komplett sorozat (sporthírességek), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 48 (Sporting Personalities), in album sheets

 
Sold
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
2
 
Godfrey Phillips angol cigaretta-gyűjtőképek, 54 db-os komplett sorozat (repülőgépek), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 54 (Aircraft), in album sheets
1
16623.

Godfrey Phillips angol cigaretta-gyűjtőképek, 54 db-os komplett sorozat (repülőgépek), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 54 (Aircraft), in album sheets

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
Player's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 25 db-os komplett sorozat (sarkköri expedíciók), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 25 (Polar Exploration), in album sheets
1
16624.

Player's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 25 db-os komplett sorozat (sarkköri expedíciók), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 25 (Polar Exploration), in album sheets

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
2
 
1933 Országos automobil naggyűlés meghívó 4 p. Fiat 509 fejléces számla kivágás
1
16625.

1933 Országos automobil naggyűlés meghívó 4 p. Fiat 509 fejléces számla kivágás

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
cca 1930 5 db reklámos, fejléces számla
1
16626.

cca 1930 5 db reklámos, fejléces számla

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1940 Mercedes-Benz Typ 170-V gépkocsi kihajtható képes reklám nyomtatvány /  ca. 1940 Mercedes-Benz Type 170-V fold out picture advertising material
1
16627.

cca 1940 Mercedes-Benz Typ 170-V gépkocsi kihajtható képes reklám nyomtatvány /

ca. 1940 Mercedes-Benz Type 170-V fold out picture advertising material

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
2
 
"Theieres" francia teás fémdoboz, dombornyomott, m: 13 cm
1
16628.

"Theieres" francia teás fémdoboz, dombornyomott, m: 13 cm

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
2
 
Laguiole kések, bicskák katalógusa, gazdag fotóanyaggal illusztrálva, francia nyelven. Kiadói mappában.
1
16629.

Laguiole kések, bicskák katalógusa, gazdag fotóanyaggal illusztrálva, francia nyelven. Kiadói mappában.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1930-1940 Verkaufsräume im Geschmack der Zeit. Farbige Entwürfe ber neuzeitliche Laden-Ausbauten. / Német üzletberendezési katalógus (a korabeli divatnak megfelelő bútorokkal, berendezési tárgyakkal), egészoldalas, színes illusztrációkkal és fekete-fehér ábrákkal. Kiadói harántalakú papírkötés, sérült, foltos borítóval, lapszéli foltokkal, ázásnyomokkal, 30 sztl. lev., 52x23 cm
1
16630.

cca 1930-1940 Verkaufsräume im Geschmack der Zeit. Farbige Entwürfe ber neuzeitliche Laden-Ausbauten. / Német üzletberendezési katalógus (a korabeli divatnak megfelelő bútorokkal, berendezési tárgyakkal), egészoldalas, színes illusztrációkkal és fekete-fehér ábrákkal. Kiadói harántalakú papírkötés, sérült, foltos borítóval, lapszéli foltokkal, ázásnyomokkal, 30 sztl. lev., 52x23 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
6
 
cca 1920-1930 Sas és Bauer Papírkereskedelmi Rt. Budapest I. számu mintafüzet. Műnyomó és chromopapírok, bankposta, írógép, könyv- és merített papírok. Famentes író- és nyomópapírok. Halleini plakátpapírok. hn., én., nyn., 138 sztl. lev. Papírkötés, szakadt gerinccel és szakadozott borítóval, kopott, foltos borítóval, 3 lapon kivágással, néhány helyen (kb. 5 lap) gyerekrajzzal.
1
16631.

cca 1920-1930 Sas és Bauer Papírkereskedelmi Rt. Budapest I. számu mintafüzet. Műnyomó és chromopapírok, bankposta, írógép, könyv- és merített papírok. Famentes író- és nyomópapírok. Halleini plakátpapírok. hn., én., nyn., 138 sztl. lev. Papírkötés, szakadt gerinccel és szakadozott borítóval, kopott, foltos borítóval, 3 lapon kivágással, néhány helyen (kb. 5 lap) gyerekrajzzal.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
5 db klf reklámos számolócédula
1
16632.

5 db klf reklámos számolócédula

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment