Posters Number of items: 137
3241115
18089
484
600
Posters
1982 Halász Károly kiállítási plakát 50x70 cm feltekerve, kisebb sérülésekkel
3070877
18090
484
400
Posters
Haraszty István kiállítása, Székesfehérvár, István király Múzeum, 1977. Plakát, papír. Tervezte: Gulyás Gyula (1944-2008), jelzett a plakáton. Offset és J. Nyomda. 1000 pld. Lapszéli apró szakadással. 55x40 cm. 3241109
18091
484
500
Posters
2003 Matzon Ákos gyűjteménye kiállítási plakát 50x70 cm
3241929
18092
484
500
Posters
Ősz Gábor kiállítási plakát, István Király Múzeum, feltekerve, kissé sérült, 70x50 cm
3241930
18093
484
900
Posters
1993 Dévényi Iván gyűjteménye kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 1993. X. 10 - XII. 5., feltekerve, 83x58 cm
3241481
18094
484
Posters
Gönci (Frühöf) fotográfiák 1930-1990 kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 1992. III. 21 - V. 17, lapszéli szakadással, feltekerve, 82x59 cm
1 000 HUF
3241922
18095
484
500
Posters
2001 20. századi művészet kortárs magyar írók gyűjteményéből kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 2001, március 18 - június 4. feltekerve, 66x50 cm
3276036
18096
484
Posters
Villamos árammal főzzünk süssünk Budapest Székesfőváros Elektromos Művei kisplakát reklám nyomtatvány 17x24 cm
1 600 HUF
3277382
18097
484
Posters
Eötvös József bemutatja: Fantázia Circus, nagyméretű cirkuszi plakát, feltekerve, kisebb gyűrődésekkel, kb. 140x100 cm
5 000 HUF
3277366
18098
484
Posters
Embell Riva, Mario Bellucci, L'amico degli animali, olasz cirkuszi plakát, feltekerve, néhány kis lapszéli sérüléssel, gyűrődésekkel, kb. 140x100 cm
5 000 HUF
3272852
18099
484
2200
Posters
1983 Crash '83 Jeans for everybody plakát, gyűrődéssel, feltekerve, 84x59 cm
2 200 HUF
3281905
18100
484
Posters
1961 , össz. 4 db színházi plakát: Afrika éneke előadás, közreműködik többe közt Gobbi Hilda, Bánffy György, Békés Rita, hajtott, sérült, 60x41 és 70x50 cm méretben
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house