Worldwide silver and metal coins

Number of items: 944

Jamaika 1988. 100D Ag "1988. Nyári Olimpiai Játékok - Szöul" (136g/0.925) T:PP fo. / Jamaica 1988. 100 Dollars Ag "1988 Summer Olympic Games" (136g/0.925) C:PP spotted Krause KM#135
32852.

44 000 HUF
119,24
137,50

Jamaika 1993. 5$ Ni-acél "Norman W. Manley" T:XF ph. Jamaica 1993. 5 Dollar Ni-Steel "Norman W. Manley" C:XF edge error Krause KM#157
32853.

Jamaika 1993. 5$ Ni-acél "Norman W. Manley" T:XF ph.
Jamaica 1993. 5 Dollar Ni-Steel "Norman W. Manley" C:XF edge error
Krause KM#157

2 000 HUF

Japán 1998. 5000Y Ag "Téli Olimpia, Nagano - Biatlon" kapszulában T:UNC Japan 1998. 5000 Yen Ag "Winter Olympics, Nagano - Biathlon" in capsule C:UNC Krause Y#119
32854.

Japán 1998. 5000Y Ag "Téli Olimpia, Nagano - Biatlon" kapszulában T:UNC
Japan 1998. 5000 Yen Ag "Winter Olympics, Nagano - Biathlon" in capsule C:UNC
Krause Y#119

10 000 HUF

Japán 2018-2020. 100Y Cu-Ni bevonatú Cu "Tokyo 2020 - Paralimpia" (6xklf) kapszulában + 2020. 500Y bimetál "Tokyo 2020 - Szél Isten" kapszulában T:AU, sérült kapszula Japan 2018-2020. 100 Yen Cu-Ni clad Cu "Tokyo 2020 - Paralympics" (6xdiff) in capsule + 2020. 500 Yen bimetallic "Tokyo 2020 - Wind God" in capsule C:AU, broken capsule
32855.

Japán 2018-2020. 100Y Cu-Ni bevonatú Cu "Tokyo 2020 - Paralimpia" (6xklf) kapszulában + 2020. 500Y bimetál "Tokyo 2020 - Szél Isten" kapszulában T:AU, sérült kapszula
Japan 2018-2020. 100 Yen Cu-Ni clad Cu "Tokyo 2020 - Paralympics" (6xdiff) in capsule + 2020. 500 Yen bimetallic "Tokyo 2020 - Wind God" in capsule C:AU, broken capsule

4 000 HUF

Japán 2018-2020. 100Y Cu-Ni bevonatú Cu "Tokyo 2020 - Olimpia" (14xklf) kapszulában + 2020. 500Y bimetál "Tokyo 2020 - Mennydörgés Istene" kapszulában T:AU, sérült kapszula Japan 2018-2020. 100 Yen Cu-Ni clad Cu "Tokyo 2020 - Olympics" (14xdiff) in capsule + 2020. 500 Yen bimetallic "Tokyo 2020 - Thunder God" in capsule C:AU, broken capsule
32856.

Japán 2018-2020. 100Y Cu-Ni bevonatú Cu "Tokyo 2020 - Olimpia" (14xklf) kapszulában + 2020. 500Y bimetál "Tokyo 2020 - Mennydörgés Istene" kapszulában T:AU, sérült kapszula
Japan 2018-2020. 100 Yen Cu-Ni clad Cu "Tokyo 2020 - Olympics" (14xdiff) in capsule + 2020. 500 Yen bimetallic "Tokyo 2020 - Thunder God" in capsule C:AU, broken capsule

8 000 HUF

Jemen / Dél-Jemen 1953(1372) 1/40R + 1956(1375) 1/40R T:VF,F, patina, kis peremhiba South Yemen 1953(1372) 1/40 Riyal + 1956(1375) 1/40 Riyal C:VF,F, patina, small edge error Referenc.:A Catalog of Modern World Coins (1860-1964):Y#12.1
32857.

Jemen / Dél-Jemen 1953(1372) 1/40R + 1956(1375) 1/40R T:VF,F, patina, kis peremhiba
South Yemen 1953(1372) 1/40 Riyal + 1956(1375) 1/40 Riyal C:VF,F, patina, small edge error
Referenc.:A Catalog of Modern World Coins (1860-1964):Y#12.1

2 600 HUF
7,05

Jemeni Arab Köztársaság 1975. 10R Ag "XXI. Nyári Olimpia" (36g/0.925) T:AU (PP) Yemen Arab Republic 1975. 10 Rials Ag "Montreal Olympics" (36g/0.925) C:AU (PP) Krause KM# 16
32858.

Jemeni Arab Köztársaság 1975. 10R Ag "XXI. Nyári Olimpia" (36g/0.925) T:AU (PP)
Yemen Arab Republic 1975. 10 Rials Ag "Montreal Olympics" (36g/0.925) C:AU (PP)
Krause KM# 16

30 000 HUF
81,30
93,75

Jersey 1987. 50p Cu-Ni "II. Erzsébet" + 1998. 1P "XIX. századi hajóépítés" forgalmi emlékkiadás T:2 kis patina, karc Jersey 1987. 50 Pence Cu-Ni "Elizabeth II" + 1998. 1 Pound "19th century Jersey Shipbuilding series" circulating commemorative coin C:XF small patina, scratch Krause KM#58.1, 101
32859.

1 800 HUF

Jersey 1998-2006. 1p - 2P (8xklf) "Európa pénzérméi" vákuum csomagolt forgalmi érme összeállítás T:UNC-AU, patina Jersey 1998-2006. 1 Penny - 2 Pound (8xdiff) "Coins of Europa" vacuum-packed circulation coin set C:UNC-AU, patina
32860.

Jersey 1998-2006. 1p - 2P (8xklf) "Európa pénzérméi" vákuum csomagolt forgalmi érme összeállítás T:UNC-AU, patina
Jersey 1998-2006. 1 Penny - 2 Pound (8xdiff) "Coins of Europa" vacuum-packed circulation coin set C:UNC-AU, patina

1 000 HUF
13

Jordánia 1949. 1f bronz (hibás szöveg: FILS helyett FIL) T:AU,XF patina, ph. Jordan 1949. 1 Fils bronze (erroneous spelling: FIL instead of FILS) C:AU,XF patina, edge error Krause KM#1
32861.

Jordánia 1949. 1f bronz (hibás szöveg: FILS helyett FIL) T:AU,XF patina, ph.
Jordan 1949. 1 Fils bronze (erroneous spelling: FIL instead of FILS) C:AU,XF patina, edge error
Krause KM#1

2 000 HUF

Jugoszlávia 1931. 10D Ag "I. Sándor" T:VF Yugoslavia 1931. 10 Dinara Ag "Alexander I" C:VF Krause KM#10
32862.

Jugoszlávia 1931. 10D Ag "I. Sándor" T:VF
Yugoslavia 1931. 10 Dinara Ag "Alexander I" C:VF
Krause KM#10

2 600 HUF
7,05

Jugoszlávia 1931. 10D Ag "I. Sándor" + 20D Ag "I. Sándor" T:XF Yugoslavia 1931. 10 Dinara Ag "Alexander I" + 20 Dinara Ag "Alexander I" C:XF
32863.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF