https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 87

Auction is over! Item soon called at the auction hall
~1960-1970. "Ügető" egyoldalas Br plakett. Szign.: Kovács (48x76mm) T:1-
1
31884.

~1960-1970. "Ügető" egyoldalas Br plakett. Szign.: Kovács (48x76mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1962. "A Kilián testnevelési mozgalomban végzett eredményes munkájáért 1961-1962" plakett eredeti tokban (82x54mm) T:AU
1
31885.

1962. "A Kilián testnevelési mozgalomban végzett eredményes munkájáért 1961-1962" plakett eredeti tokban (82x54mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
~1970. 3db klf sportmunkát elismerő plakett Kállai Jenő számára eredeti tokokban, közte "1945-1970 - Hazánk felszabadulásának 25. évfordulója alkalmából MTS. Békés Megyei Tanácsa" aranyozott Al plakett tokban (100x70mm) T:AU
1
31886.

~1970. 3db klf sportmunkát elismerő plakett Kállai Jenő számára eredeti tokokban, közte "1945-1970 - Hazánk felszabadulásának 25. évfordulója alkalmából MTS. Békés Megyei Tanácsa" aranyozott Al plakett tokban (100x70mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1971. "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség)" festett bronz címer bronz éremhez rögzítve, hátoldalán akasztóval, "Huguenin" gyártói jelzéssel (88mm) + DN "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség) tiszteletbeli tagja" aranyozott, festett fém tagsági jelvény T:AU 1971. "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique, International Gymnastics Federation)" painted bronze logo of FIG fixed to bronze medal, with hanger on the back, with "Huguenin" maker's mark (88mm) + ND "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique) Membre d'Honneur (International Gymnastics Federation, honorary member)" gilt, painted metal membership badge C:AU
1
31887.

1971. "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség)" festett bronz címer bronz éremhez rögzítve, hátoldalán akasztóval, "Huguenin" gyártói jelzéssel (88mm) + DN "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség) tiszteletbeli tagja" aranyozott, festett fém tagsági jelvény T:AU 1971. "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique, International Gymnastics Federation)" painted bronze logo of FIG fixed to bronze medal, with hanger on the back, with "Huguenin" maker's mark (88mm) + ND "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique) Membre d'Honneur (International Gymnastics Federation, honorary member)" gilt, painted metal membership badge C:AU

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros" egyoldalas brpnz emlékplakett. Szign.:TI (90mm) T:AU
1
31888.

1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros" egyoldalas brpnz emlékplakett. Szign.:TI (90mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1973. "BEAC 75 - Budapest Egyetemi Atlétikai Club" kétoldalas aranyozott fém díjérem eredeti tokban (40mm) T:UNC
1
31889.

1973. "BEAC 75 - Budapest Egyetemi Atlétikai Club" kétoldalas aranyozott fém díjérem eredeti tokban (40mm) T:UNC

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2
1
31890.

1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2
1
31891.

1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU
1
31892.

1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
1980-1983. "Metró Szocialista Együttműködési Szerződés" egyoldalas Hollóházi porcelán labdarúgó díjérem (3xklf) (88mm) T:1-
1
31893.

1980-1983. "Metró Szocialista Együttműködési Szerződés" egyoldalas Hollóházi porcelán labdarúgó díjérem (3xklf) (88mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1980 k. "BHG Természetjáró Szakosztály" Hollóházi porcelán emlékplakett (122x80mm) T:1-
1
31894.

1980 k. "BHG Természetjáró Szakosztály" Hollóházi porcelán emlékplakett (122x80mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
~1980. "Kilián Testnevelési Mozgalom / Eredményes Munkásságáért" porcelán emlékérem dísztokban (73mm) T:UNC
1
31895.

~1980. "Kilián Testnevelési Mozgalom / Eredményes Munkásságáért" porcelán emlékérem dísztokban (73mm) T:UNC

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment