19013.
Closed 483. Online auction
Books: Travelling, Local History
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Felvidéki mártírok és hősök. Felvidéki irodalmi emlékkönyv. Kiadja: A Felvidéki Mártírok és Hősök Aranykönyve. Bp.,(1940),MEFHOSZ, 556 p.+2+XIII t. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.