20551.
Closed 483. Online auction
Books: Railways, locomotives
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Gerald Rotter: Lokomotiven und Eisenbahnen. Illustriert von Werner Schicke und Ernst Scholz. Plochingen, 1968, Herba-Verlag. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal, közte beragasztott gyűjtőképekkel. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, szétváló fűzéssel, a lapok többsége kijár.