Military Number of items: 161
3281448
16976
483
Military
1933 Honvédségünk, a Pesti Hírlap ajándéka, különszám. Borítón Nyilassy (Nyilasy) Sándor festménye, hátsó borítón Lengyel Rheinfuss Ede festménye (Rákóczi huszárok). Gazdagon illusztrált fekete-fehér képekkel. Többek közt Herczeg Ferenc "A honvéd" c. írásával., 44p, szakadásokkal
1 000 HUF
3280708
16977
483
30000
Military
Tűzoltó sisak. cca 1930, Svédország, réz szerelékkel, kopott, 27x18 cm
30 000 HUF
3301248
16978
483
Military
1933-1946 Elefánthy (Elefánty) László folyamőr főhajónagy iratai, 4 db: Honvédelmi Miniszter által kiállított alezredesi kinevezés; igazolvány a ,,Hegyalja" hajó parancsnokaként teljesített szolgálatról; kétnyelvű (magyar-orosz) igazolványok
5 000 HUF
3303588
16979
483
Military
Katonákat, egyenruhásokat ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, nyomtatványok, össz. 11 db, változó állapotban, 9x6 cm és 21x15 cm között
1 000 HUF
3302994
16980
483
Military
Szovjet AK-47 gépkarabély bajonett, fa/fém markolattal, h: 40 cm műbőr tokkal, hüvellyel
7 000 HUF
3302354
16981
483
Military
1915 MZ Altohlau háborús díszítéssel sóborskínáló, "Istenért, Királyért, Hazáért" felirattal, jelzett, lepattanással, h: 14,5 cm
12 000 HUF
3304421
16982
483
Military
1915, 2 darab világháborús emléktálka, II. Vilmos és Ferenc József arcképével, jelzés nélkül, kopással, egyiken repedéssel, d: 12,5 cm
5 000 HUF
3303070
16983
483
Military
Antik vívótőr, cca 20. sz. eleje, h: 106 cm
5 000 HUF
3301370
16984
483
Military
1904-1907 Bárányos Gábor, a székesfehérvári cs. és kir. 69. (,,Hindenburg") gyalogezred katonájának levelezése, össz. 57 db
2 000 HUF
3299360
16985
483
Military
cca 1928 Soroksár hősi emlékmű avatási meghívó + Levente díszelőadás meghívó 4 p.
3 600 HUF
3301240
16986
483
Military
Sierpaki. Lengyel ejtőernyős zsebkés, Gerlach gyár, jelzett, h: 18 cm /// Sierpaki. Polish paratrooper pocket knife, Gerlach factory, marked, length: 18 cm.
8 000 HUF
3050541
16987
483
Military
cca 1916 Az S.M.S. Erzherzog Friedrich osztrák-magyar Erzherzog-osztályú pre-dreadnought csatahajó (Linienschiff) fedélzetén tisztek vizsgálnak egy ágyút Érdekes sztereotótó feliratozva 18x9 cm / Three-dimensional pair of cardboard-mounted photographs showing several officers in white inspecting the crews of the four 6.6-cm anti-torpedo boat guns on the portside boat deck of the battleship. German handwritten notation on the back is illegible.
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house