Military

Number of items: 59

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem eredeti mellszalagon. Szign.: Berán T:XF Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal on original ribbon. Sign.: Berán C:XF NMK 428.
32718.

4 000 HUF

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:VF oxidáció, anyaghiba Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation, material error NMK 428.
32719.

3 000 HUF

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:XF Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal on ribbon. Sign.: Berán C:XF NMK 428.
32720.

4 400 HUF
11,92
13,75

1942. "Tűzkereszt II. fokozata" bronzozott hadifém kitüntetés mellszalag nélkül, kitöltetlen igazolvánnyal T:XF patina Hungary 1942. "Fire Cross, 2nd Class" bronze plated war metal decoration without ribbon, with a blank identity card C:XF patina NMK 447.
32721.

1942. "Tűzkereszt II. fokozata" bronzozott hadifém kitüntetés mellszalag nélkül, kitöltetlen igazolvánnyal T:XF patina
Hungary 1942. "Fire Cross, 2nd Class" bronze plated war metal decoration without ribbon, with a blank identity card C:XF patina
NMK 447.

10 000 HUF

1950. "MSZHSZ (Magyar Szabadságharcos Szövetség)" zománcozott bronz lövészeti jelvény T:UNC
32722.

2 000 HUF

1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, Rákosi-címeres dísztokban, 1955-ös keltezésű viselői igazolvánnyal T:XF Hungary 1954. "Meritorious Service Medal" enamelled, silver plated bronze decoration with ribbon in Rákosi coat of arms case and bearer's ID dated to 1955 C:XF NMK 617.
32723.

1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, Rákosi-címeres dísztokban, 1955-ös keltezésű viselői igazolvánnyal T:XF
Hungary 1954. "Meritorious Service Medal" enamelled, silver plated bronze decoration with ribbon in Rákosi coat of arms case and bearer's ID dated to 1955 C:XF
NMK 617.

7 000 HUF
18,97
21,88

1956. "MÖHOSZ (Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség) IV. EJF Nemz. Bajn." zománcozott ejtőernyős jelvény (18x28mm) T:XF zománchiba
32724.

3 000 HUF

1960-1970. "Katonai és Polgári Kiképzésben Kiváló" zománcozott, aranyozott sapkajelvény (39x41mm) T:AU,XF
32725.

2 000 HUF

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon (3db, ebből 2db eredeti tokban) + "Munkásőr" műgyantás ötéves szolgálati jelvény sérült tokban + "Munkásőrség - Kiváló Parancsnok" műgyantás jelvény sérült tokban T:AU
32726.

3 000 HUF

32727.

4 000 HUF

1970-1980. "Magyar Néphadsereg 4127 - Kiskunfélegyháza" a 7. gépkocsizó lövészhadosztály-parancsnokságának kétoldalas, öntött bronz emlékérme (78mm) T:AU,XF
32728.

8 000 HUF

Rózsa Péter (1936-2015) ~1970-1980. "Magyar Néphadsereg" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátlapján gravírozással (67x53mm) T:AU
32729.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF