https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 72

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 20. sz. első fele, Ismeretlen szobrász: Férfi fej. Vastag bronz, m: 13 cm
1
12104.

cca 20. sz. első fele, Ismeretlen szobrász: Férfi fej. Vastag bronz, m: 13 cm

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
1
 
II. János Pál pápa fém büszt, márvány talpazaton, kopással, m: 9 cm
1
12105.

II. János Pál pápa fém büszt, márvány talpazaton, kopással, m: 9 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
0
 
Holland kislány, bronz, márvány talpon, jelzés nélkül, m: 15 cm
1
12106.

Holland kislány, bronz, márvány talpon, jelzés nélkül, m: 15 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
 
Vezénylő lányka. bronz szobrocska. achát talapzaton. 14 cm
1
12107.

Vezénylő lányka. bronz szobrocska. achát talapzaton. 14 cm

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
0
 
Afrikai nő kerámia szobor, kopással, m: 17 cm
1
12108.

Afrikai nő kerámia szobor, kopással, m: 17 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Ashot Baghdasaryan (1957-): Pegazus. Patinázott öntött bronz formák, márványtömbre applikálva. Jelzett a szárnyon: Ashot. 21x17 cm
1
12109.

Ashot Baghdasaryan (1957-): Pegazus. Patinázott öntött bronz formák, márványtömbre applikálva. Jelzett a szárnyon: Ashot. 21x17 cm

 
The item is not available
Starting price:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Number of bids:
0
 
Halász figura. Faragott fa. Háló hiányzik 23 cm
1
12110.

Halász figura. Faragott fa. Háló hiányzik 23 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Ganésa műgyanta szobor, kopással m: 31 cm
1
12111.

Ganésa műgyanta szobor, kopással m: 31 cm

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
Émile Coriolan Hippolyte Guillemin (1841 - 1907) után: Kislány. Bronz, Jelzett, fa talapzaton (melyből kivehető) 37 cm
1
12112.

Émile Coriolan Hippolyte Guillemin (1841 - 1907) után: Kislány. Bronz, Jelzett, fa talapzaton (melyből kivehető) 37 cm

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 
J. D. 1968 jelzéssel: Sokalakos relief. Aluminium, festett, jelzett 34x13 cm egyenként
1
12113.

J. D. 1968 jelzéssel: Sokalakos relief. Aluminium, festett, jelzett 34x13 cm egyenként

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Vass Viktor (1873-1955): Krisztus fej. Mázas fajansz. Jelzett. Hátoldalt kis sérüléssel 34 cm
1
12114.

Vass Viktor (1873-1955): Krisztus fej. Mázas fajansz. Jelzett. Hátoldalt kis sérüléssel 34 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
Torreádor. Bronzírozott fém szobor, fa talapzaton, 13,5x9 cm
1
12115.

Torreádor. Bronzírozott fém szobor, fa talapzaton, 13,5x9 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment