Documents Number of items: 120
3253307
13124
482
Documents
1938-1944 Bp., "Siesta" és Fasor Szanatórium össz. 2 db bizonyítványa (igazolványa) ugyanazon ápoló részére, fejléces papíron, mindkettőn bélyegzővel és egyiken okmánybélyeggel, 1944-es egyben politikai igazolás
1 800 HUF
3294739
13126
482
Documents
1939 Steiner József és Fia Keksz-, Ostya- és Csokoládégyár fejléces számla, 2f okmánybélyeggel
1 200 HUF
3297632
13127
482
Documents
1939 Bp., ékszerész tanonc segédlevél, fejléces papíron, Dankner Henrik (1897-1971) neves budapesti, később New Yorkban működő ékszerész autográf és két másik beazonosítandó aláírással, lapszéli apró szakadásokkal
1 000 HUF
3172548
13128
482
Documents
cca 1939-1943 Ungvári tisztviselő igazolási ügyében született vallomások, önéletrajz, hivatali levelezés, ung vármegyei adóiv, XIX. sz. miniszteri körlevelek.
6 000 HUF
3296302
13129
482
Documents
1940-44 Nemzeti Zenede fényképes tanulmányi értesítője, Solti Gabriella izraelita növendék részére, Sugár Viktor és Kladivkó Vilmos igazgatók aláírásaival, papírfelzettel, vászonkötésen kisebb folttal, máskülönben jó állapotban
2 400 HUF
3275084
13130
482
Documents
1941 Esztergom, Vörös József fűszer- és csemegekereskedése fejléces számla (jegyzék), jó állapotban
1 800 HUF
3294762
13131
482
Documents
1941 Bp., "Spolarich" Metropol Szálló és Étterem R.T. fejléces számla, hátoldalán kézzel írt nyugta + 1943 Hotel Metropol fejléces papírjára írt igazolás
1 400 HUF
3279500
13132
482
Documents
1942 Bp. V., Győző Andor Könyvkereskedése fejléces levél
1 600 HUF
3277337
13133
482
Documents
1943, Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság levele, a vezérigazgató aláírásával, foltos, hajtott
1 600 HUF
3279528
13134
482
Documents
1944 Debrecen, Illetőségi bizonyítvány debreceni lakos részére, fejléces papíron, Kölcsey Sándor polgármester (1935-1944) aláírásával, polgármesteri bélyegzővel
1 600 HUF
3140160
13135
482
14000
Documents
1944 Bp., Polefkó Béla játékkészítő fényképes munkaszolgálatos igazolványa, M. kir. I/1. sz. honi építő munkásszázad parancsnokság, bélyegzővel és aláírással
14 000 HUF
3088640
13136
482
Documents
1944 Szent Erzsébet Kórház fényképes vöröskeresztes igazolványa betegápoló apáca részére, 1944. okt. 2., szakadt, hajtott.
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house