Documents

Number of items: 120

1938-1944 Bp., "Siesta" és Fasor Szanatórium össz. 2 db bizonyítványa (igazolványa) ugyanazon ápoló részére, fejléces papíron, mindkettőn bélyegzővel és egyiken okmánybélyeggel, 1944-es egyben politikai igazolás
13124.

1 800 HUF

1939 Steiner József és Fia Keksz-, Ostya- és Csokoládégyár fejléces számla, 2f okmánybélyeggel
13126.

1 200 HUF

1939 Bp., ékszerész tanonc segédlevél, fejléces papíron, Dankner Henrik (1897-1971) neves budapesti, később New Yorkban működő ékszerész autográf és két másik beazonosítandó aláírással, lapszéli apró szakadásokkal
13127.

1 000 HUF

cca 1939-1943 Ungvári tisztviselő igazolási ügyében született vallomások, önéletrajz, hivatali levelezés, ung vármegyei adóiv, XIX. sz. miniszteri körlevelek.
13128.

6 000 HUF

1940-44 Nemzeti Zenede fényképes tanulmányi értesítője, Solti Gabriella izraelita növendék részére, Sugár Viktor és Kladivkó Vilmos igazgatók aláírásaival, papírfelzettel, vászonkötésen kisebb folttal, máskülönben jó állapotban
13129.

2 400 HUF

1941 Esztergom, Vörös József fűszer- és csemegekereskedése fejléces számla (jegyzék), jó állapotban
13130.

1 800 HUF

1941 Bp., "Spolarich" Metropol Szálló és Étterem R.T. fejléces számla, hátoldalán kézzel írt nyugta + 1943 Hotel Metropol fejléces papírjára írt igazolás
13131.

1 400 HUF

1942 Bp. V., Győző Andor Könyvkereskedése fejléces levél
13132.

1 600 HUF

1943, Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság levele, a vezérigazgató aláírásával, foltos, hajtott
13133.

1 600 HUF

1944 Debrecen, Illetőségi bizonyítvány debreceni lakos részére, fejléces papíron, Kölcsey Sándor polgármester (1935-1944) aláírásával, polgármesteri bélyegzővel
13134.

1 600 HUF

1944 Bp., Polefkó Béla játékkészítő fényképes munkaszolgálatos igazolványa, M. kir. I/1. sz. honi építő munkásszázad parancsnokság, bélyegzővel és aláírással
13135.

14 000 HUF
37,94
43,75

1944 Szent Erzsébet Kórház fényképes vöröskeresztes igazolványa betegápoló apáca részére, 1944. okt. 2., szakadt, hajtott.
13136.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF