Advertisement

Number of items: 257

1949 Sajószentpéter Orosz Lajos borkereskedő vételi jegy tömbje 50 dupla lap, hiánytalan
17074.

1 000 HUF

Azophenum Coffeinum Citricium fém gyógyszeres doboz, kopásnyomokkal, 7x5 cm
17075.

1 000 HUF

cc 1939-1948 5 db zsebnaptár, tárcanaptár
17076.

1 800 HUF

dr. Deér Jó pásztor gyógyszertára Budapest gyógyszeres dobozka (sérült), benne szedési utasítással 3,5x3,5 cm
17077.

3 000 HUF

17078.

4 200 HUF
11,38
13,13

Palma számolócédula
17079.

Palma számolócédula

900 HUF
2,44
2,81

Palma számolócédula
17080.

Palma számolócédula

900 HUF
2,44
2,81

Ágnes-forrás savanyúvíz számolócédula
17081.

3 600 HUF
9,76
11,25

Palma számolócédula
17082.

Palma számolócédula

900 HUF
2,44
2,81

Palma számolócédula
17083.

Palma számolócédula

900 HUF
2,44
2,81

cca 1900 3 db litho gyűjtőkép hátoldalon Szabó Pál könyvkereskedő reklámjával az egyiken
17084.

1 000 HUF

Stühmer-sorozat: "A parkban" (12xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 49-60. közötti számú darabjai, a növénykategória összes darabja!
17085.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF