Propaganda, politics

Number of items: 55

1942 Furchtlos und Treu. WehrKreiskommando V Stuttgart für das Kriegs WHW 1939/40 / NSDAP German Nazi Party propaganda, swastika, coat of arms (EK)
46199.
Legend T2/3

26 000 HUF
70,46
81,25

1938 Ein Volk Ein Reich Ein Führer! / Adolf Hitler. NSDAP German Nazi Party propaganda s: Josef Ostermayer+ "Tag des Großdeutschen-Reichs Wien 9. April 1938" So. Stpl. (EK)
46200.
Legend T2/3

26 000 HUF
70,46
81,25

1939 Unser Führer. Adolf Hitler / Náci propaganda / German Nazi propaganda. Verlag Photo Hoffmann + So. Stpl. (EB)
46201.
Legend T3

26 000 HUF
70,46
81,25

Népszava. Itt az írás! A Magyarországi Szociáldemokrata Párt Központi Közlönye. Munkásosztály propaganda, Seidner Chromolithographia. Népszava Könyvkereskedés kiadványa / Hungarian newspaper advertisement, working class propaganda s: Biró (fl)
46202.
Legend T2/3

18 000 HUF
48,78
56,25

Munkások! Polgárok! Március 4-én hétfőn délelőtt a Parlament elé vonulunk, hogy megkérdezzük az uraktól: Mi lesz a becsületes választójoggal? A Szociáldemokrata Párt felhívása Parlament elé vonulásra és tömegsztrájkra. Népszava könyvkereskedés kiadványa, Seidner chromolithografia / Hungarian Social Democrat Party propaganda postcard s: Biró (ázott sarok / wet corner)
46203.
Legend T2/3

18 000 HUF
48,78
56,25

A háború a legborzalmasabb tömeggyilkosság. Törvénykezés, törvényszentesítés és a papok imája: mind förtelmes hazugság, amíg szabad a tömegmészárlás! Meg kell szüntetni egyesek, osztályok és nemzetek kizsákmányolásának rendjét s megszűnik mindenfajta háború. A Magyarországi Szociáldemokrata Párt. Népszava könyvkereskedés kiadványa. Seidner chromolithografia / Hungarian Social Democratic Party's anti-war propaganda art postcard s: Biró (Rb)
46204.
Legend T2/3

18 000 HUF
48,78
56,25

1914-1915 Első világháborús osztrák-magyar szerb-ellenes katonai propaganda. Magyar Földrajzi Intézet Részvénytársaság kiadása / WWI K.u.k. anti-Serbian military mocking card, propaganda s: Biró (EK)
46205.
Legend T2/3

12 000 HUF

1956 X. 23. Wir wollen wieder unsere Freiheit! / 1956-os forradalom szovjetellenes propagandalapja / Hungarian Revolution of 1956, anti-Soviet propaganda (EK)
46206.
Legend T2/3

10 000 HUF

1914 1798 Bundesfeier-Postkarte 1913 1. August, Gegen die Tuberkulose. Graph. Werkstätten Gebr. Fretz / Fete Nationale / Festa nazionale / Svájci hazafias propaganda / Swiss patriotic propaganda art postcard, litho s: August Meinrad Bächtiger (EK)
46207.
Legend T2/3

3 000 HUF

1906 Tulipánt a magyarnak; lelkesítőt, pirosat, hadd tudja meg a világ, lesz még magyar szabadság! Hazafias propaganda tulipánnal és magyar szalaggal / Hungarian patriotic propaganda, tulip with ribbon (fa)
46208.
Legend T3

5 000 HUF

Nemzetközi Gyermeknap 1955. május 29. Kiadja a Magyar Nők Demokratikus Szövetsége / International Children's Day, children with a maypole, flags, Hungarian socialist propaganda s: Szilas Gy. (EK)
46209.
Legend T2/3

1 800 HUF

1919-1957 KISZ Önkéntes Ifjúsági Tábor, ping-pong. Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat / Hungarian Young Communist League propaganda, camp, table tennis (EK)
46210.
Legend T2/3

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF