Number of items: 317

Zsolnay stafírozott virágmintás teás készlet, jelzett, kézzel festett, több darabon a porcelánfestő jelzésével is, kopással, teljes.
11824.

16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1880, Zsolnay virágmintás tál, családi pecséttel jelzett, mázrepedt, kis lepattanással, d: 24,5 cm
11825.

10 000 HUF

Zsolnay mokkás készlet. Hat személyes, tejkiöntő nélkül. Fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan .
11826.

8 000 HUF

Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz, savmaratott felületű. Jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm
11827.

8 000 HUF

Zsolnay búgócsigás lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x13 cm
11828.

5 000 HUF

10 darabos magyar porcelán figura tétel, közte Zsolnay macska, Hollóházi balerina, stb, 1-1 lepattanással.
11829.

5 000 HUF

Zsolnay süteményes készlet, jelzett, teljes, kis kopással, d: 15-28 cm
11830.

6 000 HUF

11831.

4 000 HUF

11832.

2 600 HUF
7,05

Zsolnay Hungexpo-s porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 12x8,5 cm
11833.

3 000 HUF

Zsolnay nyuszi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
11834.

2 800 HUF
10

Zsolnay Pompadour mintás 3 darab süteményes tányér d: 16,5 cm + 2 darab csészealj d: 15 cm, jelzett klf jelzéssel.
11835.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF