Number of items: 317
3268169
11824
481
Zsolnay stafírozott virágmintás teás készlet, jelzett, kézzel festett, több darabon a porcelánfestő jelzésével is, kopással, teljes.
16 000 HUF
3271118
11825
481
cca 1880, Zsolnay virágmintás tál, családi pecséttel jelzett, mázrepedt, kis lepattanással, d: 24,5 cm
10 000 HUF
3284763
11826
481
Zsolnay mokkás készlet. Hat személyes, tejkiöntő nélkül. Fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan .
8 000 HUF
3272382
11827
481
Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz, savmaratott felületű. Jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm
8 000 HUF
3283169
11828
481
Zsolnay búgócsigás lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x13 cm
5 000 HUF
3284436
11829
481
10 darabos magyar porcelán figura tétel, közte Zsolnay macska, Hollóházi balerina, stb, 1-1 lepattanással.
5 000 HUF
3283763
11830
481
Zsolnay süteményes készlet, jelzett, teljes, kis kopással, d: 15-28 cm
6 000 HUF
3263337
11831
481
4 000 HUF
2577332
11832
481
2 600 HUF
3291005
11833
481
Zsolnay Hungexpo-s porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 12x8,5 cm
3 000 HUF
3291312
11834
481
Zsolnay nyuszi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
2 800 HUF
3282845
11835
481
Zsolnay Pompadour mintás 3 darab süteményes tányér d: 16,5 cm + 2 darab csészealj d: 15 cm, jelzett klf jelzéssel.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m