Photo Number of items: 825
3284526
16556
481
Photo
cca 1870 Hölgy fotóalbummal, keményhátú fotó Kozmata Ferenc budapesti műterméből, vágott karton, 14×10 cm
5 000 HUF
3247280
16557
481
Photo
Vegyes fotó tétel, régi és modern, összesen kb. 30 db, különféle témában (közte katonai is), változó állapotban, 4,5x4 cm és 18x13 cm között
1 600 HUF
3249344
16558
481
Photo
cca 1975 Galgóczi Erzsébet (1930-1989) Kossuth-díjas író, forgatókönyvíró, országgyűlési képviselő portréja társaságban, Molnár Edit (1933-) Balázs Béla-díjas fotóművész hátoldalán jelzett fotója, 17,5x12 cm
1 800 HUF
3284237
16559
481
15000
Photo
cca 1890, Mariaffi Albert fotója, Veress Ferenc kolozsvári műterméből, kis folttal, megvágott, 9,5x6,5 cm
15 000 HUF
3242429
16560
481
Photo
5 000 HUF
3189402
16561
481
Photo
cca 1860 Mayer György (1817-1885) budapesti fényképész felvétele kabinetfotó 11x16 cm
1 000 HUF
3245895
16562
481
Photo
2 600 HUF
3242475
16563
481
Photo
cca 1900 Csecsemő (kislány) portréja fülbevalókkal, feje fölött egy (kitömött?) madárral, rendkívül érdekes keményhátú fotó Kossak József aradi fényképész műterméből, kissé kopott, 16,5x11 cm
3 600 HUF
3291214
16564
481
Photo
cca 1880 Elegáns fiatal hölgy portréja, kabinetfotó Letzter Simon kassai műterméből, kissé sérült, vágott szélekkel, 20,5x10,5 cm
1 600 HUF
3242562
16565
481
Photo
cca 1900 Fiatal hölgy és férfi portréja, keményhátú fotó Berghammer János (Munkács és Beregszász) műterméből, kissé kopott, 16x11 cm
3 600 HUF
3251164
16566
481
Photo
cca 1900 Gyerekek portréja, keményhátú fotó Rek Matild zsolnai műterméből, 16,5×10,5 cm
1 400 HUF
3251398
16567
481
Photo
cca 1880 Férfiportré, keményhátú fotó Kalmár budapesti műterméből, 21,5×11,5 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house