https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 825

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1977-1980 Takács István: Prága sorozat, 3 db fotó, 23×15, 24×15 és 28×30,5 cm
1
16012.

cca 1977-1980 Takács István: Prága sorozat, 3 db fotó, 23×15, 24×15 és 28×30,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Sirály Dóri (19810-): Árnyjáték, 2004. Fotó, papír, kartonon. Jelzett. Apró felületi kopással, 19×50 cm
1
16013.

Sirály Dóri (19810-): Árnyjáték, 2004. Fotó, papír, kartonon. Jelzett. Apró felületi kopással, 19×50 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
 
Schermann József az 1920. október 30. és november 15. között az Iparművészeti Múzeumban rendezett III. művészi fényképkiállítás résztvevője: Mélázás (1921). Jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 10x13 cm / 20x26 cm
1
16014.


Schermann József az 1920. október 30. és november 15. között az Iparművészeti Múzeumban rendezett III. művészi fényképkiállítás résztvevője: Mélázás (1921). Jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 10x13 cm / 20x26 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
7
 
Vidarény Iván (1887-1982): Tabán (1928) jelzett vintage fotó nagyítás 18x13 cm Paszpartuban
1
16015.


Vidarény Iván (1887-1982): Tabán (1928) jelzett vintage fotó nagyítás 18x13 cm Paszpartuban

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
12
 
Balla Demeter (1931-2017): Fábri Zoltán és Kovács András rendez, 4 db részben feliratozott, pecséttel jelzett fotó, 24×18 cm
1
16016.

Balla Demeter (1931-2017): Fábri Zoltán és Kovács András rendez, 4 db részben feliratozott, pecséttel jelzett fotó, 24×18 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
2
 
Barabás Márton (1952-): Fúga-variáció, 1982. Fotókollázs, jelzés nélkül, kartonon, 15,5x10,5 cm
1
16017.

Barabás Márton (1952-): Fúga-variáció, 1982. Fotókollázs, jelzés nélkül, kartonon, 15,5x10,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Eifert János (1943- ): India, kalkuttai részlet, 1974 körül, hátoldalán jelzett fotóművészeti alkotás, alján apró törésnyommal, 18x23,5 cm
1
16018.

Eifert János (1943- ): India, kalkuttai részlet, 1974 körül, hátoldalán jelzett fotóművészeti alkotás, alján apró törésnyommal, 18x23,5 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
Eifert János (1943- ): Fénytanulmány, 1970 körül, hátoldalán pecséttel jelzett és ceruzával jelzett fotóművészeti alkotás, alján apró törésnyommal, 24x18 cm
1
16019.

Eifert János (1943- ): Fénytanulmány, 1970 körül, hátoldalán pecséttel jelzett és ceruzával jelzett fotóművészeti alkotás, alján apró törésnyommal, 24x18 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
9
 
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
1
16020.

Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm
1
16021.

Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm
1
16022.

Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
G. Szántó András (1937-2002): Téli táj- Fotó, papír, pecséttel jelzett vintage alkotás. jelzett, 40x18 cm
1
16023.

G. Szántó András (1937-2002): Téli táj- Fotó, papír, pecséttel jelzett vintage alkotás. jelzett, 40x18 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment