Tétel

Catalogue number:

20996.
Closed 481. Online auction
Books: Religion

8 000 HUF

Description:

Keresztyén énekes könyv. A Dunántúli Ágostai Hitvallású Evang. Egyházkerület tulajdona. Legújabb kiadás, mely a nevezett egyházkerület határozatából szükséges igazításokkal újra szerkesztetett. Magyar-Óvár, 1904. Czéh Sándor-féle Könyvnyomda. 540 + [2] p. A kötet elejébe helyezve az egykori tulajdonos fiának születési anyakönyvi kivonata. Poss.: Nagy Jenő ev. tanító, 1905. nov. hó. Kiadói, díszesen aranyozott, vaknyomásos, enyhén kopott egészbőr kötésben, jó példány. Rendkívül ritka kiadás, az általunk hozzáférhető könyvészetekben nem fellehető.

Share:

Photo of the item taken by : ufk