Printed Materials

Number of items: 381

Gulyás Gyula: Made in Hungary Art Gulyás 1979. Pesti Műhely által kiadott képeslap, 14x10 cm
18450.

300 HUF
0,81
0,94

Szélmalmokat ábrázoló grafikákról készült színes reprodukciók, 5 db, jelzettek a nyomaton, 18,5x27 cm
18451.

1 600 HUF

Nagy doboznyi vegyes papírrégiség, benne 200 db fotó, nagyon sok képeslap, régi újságok, néhány régi könyv, nyomtatványok, festmény, katalógus, diafilmek, turisztikai kiadványok
18452.

3 000 HUF

Vegyes papírrégiség tétel. reklámok, részvények, fotólapok stb
18453.

2 800 HUF

Német birodalom kitüntetései 2 darab nyomat, keretben, 45x32 cm
18454.

2 600 HUF
7,05

Nagyobb doboznyi vegyes nyomtatvány tétel, közte levelek, képeslapok, fotók, stb.
18455.

1 000 HUF
10

A római pápák kronológiája Szent Pétertől XVI. Benedekig, nagyméretű poszter, kétoldalas, angol nyelvű, 99,5x69 cm
18456.

2 400 HUF

Szlovákiai (Felvidék) sípályák térképvázlatai, 8 db kétoldalas lap, néhány kis lapszéli sérüléssel, ceruzás jelölésekkel, 29x20 cm
18457.

1 600 HUF

3 db film és mozi témájú kiadvány: Toldi filmpalota műsora + Megszállottak c. magyar film rövid ismertetője és 4 képe, borítékkal + Filmmúzeum - Zsivago doktor ismertető füzet
18458.

1 600 HUF

2 db színes reprodukciókat tartalmazó mappa a The Hermitage Collections sorozatból: Paintings of the Neapolitean School + Masterworks of Florentine Art, össz. 32 képpel (komplett), Leningrad, Aurora Art Publishers kiadása, 21x14,5 cm
18459.

1 600 HUF

Bolgár népi hímzések és szőttesek, népviseletek, össz. 95 db színes képet tartalmazó mappa, vegyes állapotban, sérült papírborítóban
18460.

2 000 HUF

Afrikai szavanna állatai, 8 db nagyméretű, színes nyomat, változó állapotban, 21x26 cm és 29x40,5 cm
18461.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF