https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 381

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1956 Forradalmi újságok gyűjteménye. Egy darab üvegezett keretben, hozzá még 11 darab. Mind a forradalom napjaiból, jó állapotban
1
18342.

1956 Forradalmi újságok gyűjteménye. Egy darab üvegezett keretben, hozzá még 11 darab. Mind a forradalom napjaiból, jó állapotban

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
2
 
1956 Irodalmi Újság 3 száma, április 28., szeptember 29., október 6., kissé viseltes állapotban
1
18343.

1956 Irodalmi Újság 3 száma, április 28., szeptember 29., október 6., kissé viseltes állapotban

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
1957 Élet és Irodalom I. évf. 3., 5., 7., 8., 9., 11., 14., 15. számai (8 db), főszerk.: Bölöni György, vegyes állapotban
1
18344.

1957 Élet és Irodalom I. évf. 3., 5., 7., 8., 9., 11., 14., 15. számai (8 db), főszerk.: Bölöni György, vegyes állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1957-58 Korai Rádió és Televízió újság 3 db száma
1
18345.

1957-58 Korai Rádió és Televízió újság 3 db száma

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1958 Kálmán Jen?  Rajzoló: Szakmáry László Mackókaland, Plasztikus képek. 3-d-s szemüveggel nézhető képregényfüzet 18p. 12x8 cm
1
18346.

1958 Kálmán Jen? Rajzoló: Szakmáry László Mackókaland, Plasztikus képek. 3-d-s szemüveggel nézhető képregényfüzet 18p. 12x8 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
0
 
1957 Magyarok Világlapja I. évfolyam 1. szám, hajtott
1
18347.

1957 Magyarok Világlapja I. évfolyam 1. szám, hajtott

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
1957-1960 Film-Színház-Muzsika I. évf. 1-10.; 23-30,32-33. sz. ; II. évf. 1-17;18-35;36-52 sz.; III. évf. 18-20,22-35.;36-52. sz.; IV. évf. 37-52. sz. Kopott félvászon-kötésekben, 8 kötetben, változó állapotban, benne néhány gyűrött lapokkal, egy-két gyerekfirkával, az I. évf. 1. szám borítója sérült, hiányos, a II. évfolyam 36. sz. elülső-hátsó borítói sérültek, hiányosak és a 37. elülső borítója sérült, hiányos.
1
18348.

1957-1960 Film-Színház-Muzsika I. évf. 1-10.; 23-30,32-33. sz. ; II. évf. 1-17;18-35;36-52 sz.; III. évf. 18-20,22-35.;36-52. sz.; IV. évf. 37-52. sz. Kopott félvászon-kötésekben, 8 kötetben, változó állapotban, benne néhány gyűrött lapokkal, egy-két gyerekfirkával, az I. évf. 1. szám borítója sérült, hiányos, a II. évfolyam 36. sz. elülső-hátsó borítói sérültek, hiányosak és a 37. elülső borítója sérült, hiányos.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
 
1957 A Magyar Kisiparos c. újság első, induló évfolyama teljesen bekötve jó állapotban
1
18349.

1957 A Magyar Kisiparos c. újság első, induló évfolyama teljesen bekötve jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
1958 USA Kossuth 2 db bélyeg FDC-n, ezzel az ábrával nagyon ritka boríték
1
18350.

1958 USA Kossuth 2 db bélyeg FDC-n, ezzel az ábrával nagyon ritka boríték

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
1958 Veszprém megyei múzeumok tájékoztatója, 16p
1
18351.

1958 Veszprém megyei múzeumok tájékoztatója, 16p

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1958 Évkönyv az 1958. évre, Délamerikai Magyar Hírlap évkönyve, 460p
1
18352.

1958 Évkönyv az 1958. évre, Délamerikai Magyar Hírlap évkönyve, 460p

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
11
 
1958 Az Érdekes Újság számai könyvbe kötve
1
18353.

1958 Az Érdekes Újság számai könyvbe kötve

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment