Printed Materials

Number of items: 381

cca 1940 Jó mulatást! A központi színházjegyiroda műsora.
18294.

2 400 HUF

1940-1941 Jó Pajtás folyóirat 6 száma, változó állapotban, közte szakadt.
18295.

1 600 HUF

1942 Uj Magyar Museum, a Kazinczy Társaság tudományos, irodalmi és művészeti szemléje, I. köt. 1. füzet; Szerk.: Dr. Sziklay László. Kassa, 1942, Wiko-ny. Kiadói papírkötés,
18296.

600 HUF
1,63
1,88

1942 A Színházi Magazin 20-35. száma vegyes állapotban, néhány laphiánnyal, pár szakadással, a hátsó borítókat nem kötötték bele, a címlapokon Bulla Elma, Kosáry Emmi, Tolany Klári, Lázár Mária, Lil Dagover, Karády Katalin, Dayka Margit, Zilahy Irén, Otrubay Melinda, Simor Erzsi, stb.
18297.

9 000 HUF
24,39
28,13

18298.

7 500 HUF
20,33
23,44

1943-44 A Csendőrségi lapok XXXIII-XXXIV. évfolyamból összesen 14 db szám, jó állapotban
18299.

10 000 HUF

1943 Uj Magyar Museum, a Kazinczy Társaság tudományos, irodalmi és művészeti szemléje, II. köt. 3. füzet; Szerk.: Dr. Sziklay László. Kassa, 1943, Wiko-ny. Kiadói papírkötés,
18300.

600 HUF
1,63
1,88

1944 Munkaadók előjegyzési naplója az 1944. évre. Szerk.: Volenszky Béla. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval, néhány bejegyzéssel. + 1952-1954 Főkönyv, bevételi-kiadási jegyzék, 140 oldalnyi kézzel írt bejegyzéssel
18301.

2 000 HUF

1945 Kossuth Népe. I. évf. 124. sz., 1945. szept. 28. Főszerk.: Felkai Ferenc,a címlapon Bartók Béla (1881 - 1945), hajtott, 2 sztl. lev.
18302.

1 600 HUF

1945-1946 Ludas Matyi I. évf. 20-32., II. évf. 1-5,7-8. Félvászon-kötésben, sérült lapokkal, egy lapszélén hiánnyal.
18303.

4 000 HUF

cca 1945 előtt 10 db vegyes állapotú, de hiánytalan színházi, kulturális és társadalmi újság: Színházi Élet, Képes Krónika, Délibáb
18304.

4 000 HUF

cca 1945-1949 A Magyarországi Szimbolikus Nagypáholy tagfelvételi nyomtatványa, kétoldalas, kitöltetlen, hajtásnyomokkal
18305.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF