Military

Number of items: 253

cca 1939 igazolványi lap és behívó I. világháborús magyar veterán tartalékos hadnagy részére
17396.

2 000 HUF

cca 1896 'Rendjelek', és 'Címerek' 2 db litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., 20x26 cm
17397.

1 000 HUF

17398.

5 000 HUF

cca 1915-1920 Gyakorlatozó határvadászok az erdélyi havasokban, kartonra kasírozott fotó, hátoldalon Frenczel Sándor nagyváradi címkéjével, 17×23 cm
17399.

10 000 HUF

cca 1914-1918 Magyar katonák ebédszüneten, köztük rohamsisakos katonával, I. világháborús fotólap, viseltes állapotban
17400.

4 000 HUF

1916 Tolnai Világlapja I. világháborús emlék plakett dombornyomott karton, aranyozott, kopással 14x11 cm
17401.

1 400 HUF

1898-1908 K.u.k. Infanterie Regiment Freiherr von Mollinary No. 38. katonai parancs, napi parancs
17402.

7 000 HUF
18,97
21,88

20 ország katonai és rendőri sapkajelvényei összesen 52 db, üvegezett vitrinben 70x40 cm
17403.

50 000 HUF
135,50
156,25

cca 1930 Amerikai csatahajó hosszmetszete, 27×87,5 cm
17404.

2 000 HUF

1855 S.M.S. Custoza a konstantinápolyi kikötőben állomásozó hajóról küldött levél a flotta parancsokságnak Triesztbe / 1855   S.M.S. Custoza watched after the Empire's interests in Constantinople.  Folded letter, possibly a cover letter, bearing number 18, addressed to the high command of the navy in Trieste.
17405.

12 000 HUF

1841 A Haditengerészet Főparancsnokságához intézett olasz nyelvű jelentés borítója az S.M.S.Sofia indulásáról. A hajó Schmidt hadnagy vezetésével Zárába tart. Az elismervény aláírása Velencében, / Folded cover of a report in Italian to the High Command of the Navy on the departure of S.M.S. Sofia under Fregattenleutnant Schmidt bound for Zara. Acknowledgement signed in Venice, May 25, 1841.
17406.

16 000 HUF
43,36
50,00

1917 Az osztrák.magyar Sibeniki repülőállomásának pecsétje hivatalos dokuemntumon / Überrechnungkonsignation from Company 1 of Matrosenkorps dated 4/3. 1917 addressed to Seeflugstation Sebenico. Official form on watermarked paper. K. u. k. Küstenflugstation Sebenico seal
17407.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF