https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Advertisement

Number of items: 264

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1900-1940 Nagy reklám tétel, főleg fejléces számlák, reklám nyomtatványok, levélpapírok de elég sok más jellegű okmány is 100 db
1
17030.

cca 1900-1940 Nagy reklám tétel, főleg fejléces számlák, reklám nyomtatványok, levélpapírok de elég sok más jellegű okmány is 100 db

 
Sold
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
1
 
cca 1900-1940 Nagy reklám tétel, főleg fejléces számlák, reklám nyomtatványok, levélpapírok 100 db
1
17031.

cca 1900-1940 Nagy reklám tétel, főleg fejléces számlák, reklám nyomtatványok, levélpapírok 100 db

 
Sold
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
3
 
5 darab kávés zsák, klf márkák, közötte nagy méretűek is
1
17032.

5 darab kávés zsák, klf márkák, közötte nagy méretűek is

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
cca 1900, "Hirmann Ferencz Fémárugyára Budapest" feliratú szecessziós fém tábla, 18x14 cm
1
17033.

cca 1900, "Hirmann Ferencz Fémárugyára Budapest" feliratú szecessziós fém tábla, 18x14 cm

 
Sold
Starting price:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Number of bids:
3
 
cca 1920-1930 Filmes nyomtatványok: Plakát, Reklámos levelezőlap, mozi reklám nyomtatvány
1
17034.

cca 1920-1930 Filmes nyomtatványok: Plakát, Reklámos levelezőlap, mozi reklám nyomtatvány

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
5
 
cca 1907 R. & W. Hawthorn Leslie & Co. Ltd. Newcastle-Upon-Tyne. Newcastle-Upon-Tyne,én.,Mawson Swan & Morgan Ltd.,2+98 p. Angol nyelven. Rendkívül izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. R. & W. Hawthorn Leslie & Co. egy brit hajó és lokomotív építő vállalat (1886-1993) prospektusa. Kiadói haránt-alakú papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, néhány bélyegzéssel.
1
17035.

cca 1907 R. & W. Hawthorn Leslie & Co. Ltd. Newcastle-Upon-Tyne. Newcastle-Upon-Tyne,én.,Mawson Swan & Morgan Ltd.,2+98 p. Angol nyelven. Rendkívül izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. R. & W. Hawthorn Leslie & Co. egy brit hajó és lokomotív építő vállalat (1886-1993) prospektusa. Kiadói haránt-alakú papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, néhány bélyegzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
1914 Törley szecessziós menükártya, 1914 jan. 27., francia nyelvű menüsorral, rajta izgalmas italokkal (Chablis, Haut Brion gr. Vin 1870., Haut Sauterne), a fejléces a Törley-kastéllyal és gyárral, színes litográfia, vágott felső és alsó szélekkel, foltos, 23x15 cm
1
17036.

1914 Törley szecessziós menükártya, 1914 jan. 27., francia nyelvű menüsorral, rajta izgalmas italokkal (Chablis, Haut Brion gr. Vin 1870., Haut Sauterne), a fejléces a Törley-kastéllyal és gyárral, színes litográfia, vágott felső és alsó szélekkel, foltos, 23x15 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám
1
17037.

cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám
1
17038.

cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám
1
17039.

cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám
1
17040.

cca 1960 4 db szalvéta magyar hotel, cukrászda reklám

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
1907, 2 darab Dr. Vadász Aladár fejléces vény.
1
17041.

1907, 2 darab Dr. Vadász Aladár fejléces vény.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment